Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csatlakoznátok egy igazi...

Csatlakoznátok egy igazi Hippi kolóniához?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 20:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
44%
De én csak annyit kérdeztem, hogy vannak-e ott szép lányok :(
2017. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

A szépség egy rendkívüli mód bonyolult dolog.


Tudod, szokták mondani: "Hiába szép egy alma kívülről, ha belül rohadt..."


Ami a szexuális vágyból fakadó szépséget illeti, minden embernek más és más a szépség. Én nem tudom meghatározni, hogy Neked ki illetve mi a szép. Az is lehet, hogy Te meglátnál valakit, akivel iszonyatosan szimpatizálnál, aztán megszólalna és oda a varázs...


...erre a kérdésre, hogy vannak-e ott szép lányok, nem lehet olyan egyszerűen felelni. Én például szimpatizálok a Vörös hajú lányokkal, de lehet, hogy te hánysz tőlük. Na bumm! Most akkor vitatkozhatnánk arról, hogy: "De a vörös hajú lányok nem szépek!", mire én: "De te kérdezted...".


Kapirgálod már, mit szeretnék mondani? :)

2017. jún. 13. 21:06
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
Egy igent vagy egy nemet kérek.
2017. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%
Engem erdekelne, hol van ilyen?
2017. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én tök szívesen csatlakoztam volna anno de az egyetlenben amiben jártam az taszított vissza hogy iszonyú nagy mocsok és igénytelenség volt ott aminek szerintem nem kéne részének lenni. De sajnos amiket képeken videókon láttam, ott mindben ez volt a helyzet látszólag. Gondolom azért mert mindenki kb azt csinál amit akar, ha nincs kedve akkor nem takarít stb, ami egyrészt tök jó, de másrészt azt is lehúzza akinek lenne kedve hozzá amúgy, de mivel nem akar senki a kijelölt takarító lenni, ezért a vége inkább az hogy senki nem csinálja.


Az álmom egy olyan hippi kolónia amiben mindenkiben megvan az alap igény egy szép tiszta környezetre és a hajlandóság is hogy ezért önként tegyen is.

2017. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
0%

„Csatlakoznátok egy igazi Hippi kolóniához?”


„Igazi” – Hmmm…


Az „igazi hippik”, kb. 20 évvel ezelőtt, csendben kimúltak! (Az „igazi hippi-kolóniák” pedig, már vagy 40 éve…)


Aki tehát MA, igazi hippi-nek vallja magát, az nem tudja, mit beszél! (Vagy pedig nosztalgia-álomvilágban élő, őrült epigon…) Ennyi erővel ugyanis, akár így is szólhatna a Kérdése: Szinopei Diogenész vagyok, csatlakoznátok hozzám? (Ugyanis Diogenész volt a történelem első – dokumentáltan IGAZI – HIPPI-je!...)


Aki pedig MA, „valódi” hippi-kolóniáról beszél, FÉLREVEZETI AZ EMBEREKET!


A körülmények MINDEN TEKINTETBEN, ÉS VÉGÉRVÉNYESEN MEGVÁLTOZTAK! Még anno sem lehetett teljes mértékben elzárkózni a környező civilizációtól! Az egykori hippi-kolóniák végiben is ott álltak a legközelebbi városba eljutást lehetővé tévő Harley-Davidson-ok, és/vagy Volkswagen beetle-ek (a „bogarak”)! (Vagy legalább, egy-két moped…)

Ma pedig egyszerűen lehetetlen elzárkózni a világtól! – Ha mégis megteszed, ELMEGY MELLETTED A VILÁG!...

2017. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
0%
...na jó, H-D helyett, legyen (volt) Volkswagen Caravan...
2017. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%

Nover vagyok egy nursing home-ban. Az itt elok tobbsege (87-bol hatvan kb) a hippi-generacio hippije volt, es most, 65 es a halal kozott, hippikent probal elni itt is, es ez nem csak a "mindenkinek hosszu haja van"-ban nyilvanul meg. A 60-as evek hippigeneraciojaban - pontosabban az apoltjainkban - en azt latom, hogy szornyen igenytelenek, koszosak szeretnek lenni, pl nem mosunk hajat csak evente ketszer. Nekik jogaik vannak, de kotelessegeik nincsenek - es a masik leszarasa alapveto. Neki joga van uvoltetni a tv-t ejjel 2-kor, nem szamit, hogy meg a masik epuletben is felebrednek ra. De, ha valaki mas csinalja ezt, akkor rendort akar hivni. Es hasonlok. Szeretetrol, bekerol szo nincs, ugyan nem voltak hajlandok ok maguk haboruzni, sot, tuntettek is ellene, de a szemet Obama kivonult afganisztanbol, ahelyett hogy olne a mocskosokat. Akik szellemileg meg epek, azok is szanalmasak a fonnyadt, elnyult tetovalasaikkal, a nezeteikkel, az igenytelensegukkel. De mindez Parkinson's vagy Alzheimer-rel tetezve... Hat inkabb nem mondok semmit.

Soha nem csatlakoznek egy hippi koloniahoz!

2017. jún. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha mindenkit elfogadtok úgy, ahogy van, akkor egy rasszistát is szívesen fogadtok?
2017. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 akarkizoltan56 ***** válasza:
0%
minek?
2017. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!