Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek miert mondjak azt...

Az emberek miert mondjak azt hogy aki sokat jart diszkoba szorakozohelyekre az elt igazan?

Figyelt kérdés
pl ha valaki sose jart arra azt mondjak hogy sose elt. ez most mi?? sok embertol hallottam mar ezt igy de ha pl en utalom az embereket meg a tomeget s meg inni se szeretek mert rosszul leszek keves alkoholtol is akkor en minek menjek??

2017. febr. 6. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jártam diszkóba soha, mégis vannak barátaim. Csomót túrázunk, jártam már magas hegyeken, barlangokban, tengerparton, töb országban velük, stb és ez szerintem sokkal nagyobb élmény mint egy nyamvadt diszkóban rohadni. Én úgy érzem így élek igazán, és nem úgy hogy idióta riba...ncokat kúrok és elcseszem a pénzem alkoholra.
2017. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hm 1-es ez jol hangzik amit irsz, ez nekem is tetszene, csak sajnos nincsenek haverjaim, viszont a kerdesre visszaterve ha valakinek elmondom hogy en sose voltam diszkoban kajak hulyenek neznek meg szanalmas bolondnak latom az arcukon meg van aki meg is mondja csak nem ezekel a szavakal hanem szebben. azert ez idegesito.
2017. febr. 6. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok embernek ennyiből áll az élet. Annyira korlátoltak, hogy az egyetlen szórakozásuk a bulizás, piálás. Tipikus, amikor nem is tudják magukat jól érezni alkohol nélkül.
2017. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja elhiszem hogy idegesítő én is hallottam már ilyet. De el kell engedni a füled mellett. Az emberek sokszor nem képesek megérteni azt hogy nem mindenkit ugyanaz érdekel. Főleg itt magyarországon nulla a tolerancia, ha egy picit máshogy látsz valamit mint a többség, vagy máshogy csinálod, akkor már vagy utálnak vagy irigykednek. Gondolom én is mindjárt kapom az oltásokat pár baromtól, hogy ja könnyen utazok biztos gazdag vagyok és hasonlók :D De nem szabad velük foglalkozni. Úgyis az bosszantja őket a legjobban, ha les...zarod hogy mit pofáznak. Szerintem élj úgy ahogy jól esik. Ne menj diszkóba ha nem szereted, vannak msá szórakozási lehetőségek is. Vagy ha te épp otthonülés típus vagy azzal sincs semmi baj. Mások vagyunk mind. :) Aki ezért elítél téged az egy címeres barom, ne add meg neki az örömöt hogy megbánthat a véleményével.
2017. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy diszkó, vagy túrázás, vagy sakk szakkör, teljesen mindegy, csak valami legyen. Olyan dolgot válassz, amiben te ki tudsz teljesedni. Arra mondják, hogy nem szórakozta ki magát, aki a fiatal éveit a 4 fal között töltötte és az ilyesmi valóban meg szokta bosszulni magát és később 30-40 évesen kezdenek el akár tiniként viselkedni.
2017. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha te nem vágysz ilyen helyekre, akkor miért kellene menned? Én mindig is vágytam, mert nagyon szeretek táncolni, és mivel sosem tudtam menni, ezért hiányzott. De nem ettől "éli ki" magát valaki...ez hülyeség.
2017. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kijelenthetjük hogy mindenki mást ért ezalatt.

Pl van akinek a klub hangulat a láz, viszont én nem cserélnék pl gyorsasági motorról, ivásra, bulira.

Ebből kifolyólag nálam ez a hobbi minősül igazi kikapcsolódásnak, az emberek legtöbbje nem is tudja hogy mit jelent két keréken elérni 250-280-as tempóig.


Ez pedig tartogat izgalmat bőven.

2017. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!