Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan illeszkedjek be az...

Hogyan illeszkedjek be az egyetemen?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az első évet, de úgy érzem, hogy nem sikerült megtalálnom a saját baráti körömet. Persze mindig akad, akikkel elbeszélgetek órák előtt, meg odajönnek beszélgetni stb., de olyan igazán jó barátság még nem alakult ki.

Nem vagyok kolis, így talán több dologból is kimaradok. Bulizni sem szeretek annyira, meg a teljes lerészegedést sem szeretem. Inkább az ilyen beülős beszélgetést és sörözést jobban kedvelem, amikor nem lesz mindenki teljesen offos. Sajnos azonban ilyen társaságot még nem sikerült találnom.. :/



2017. jún. 15. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én most végeztem a második évemmel és is teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok. De azt tanácslom próbálj meg te elhívni másokat sörözni vagy valami, mert magától nem fognak szoros barátságok kialakulni.


Én is azt tapasztaltam, tekintve hogy nem vagyok kolis, hogy egy baráti társaság kialakulásához a néhány előadáson való beszélgetés nem elég.

2017. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én màr végeztem az egyetemen, de csak felszínes kapcsolat alakult ki a csoporttársaimmal. Ők az ivászat hívei voltak meg folyton buliztak nekem meg több éve komoly kapcsolatom van, együtt is élünk így én kihagytam ezeket a bulikat.
2017. jún. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg közös sörözésre hívni azokat, akik szimpatikusak.
2017. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!