Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmenjek a buliba?

Elmenjek a buliba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy barátom aki meghívott engem és osztalytarsakat és még barátait magához egy buliba. Egy étteremszerűség lesz kibérelve, előtte vacsorázunk utána lesz a tipikusabb értelemben vett buli. Ezzel az a baj, hogy annyira nem vagyok bulizós,és eddig nem ittam életem során olyan sok alkoholt, nem tudom hogy kene viselkedni. Egy hazibuliban voltam eddig de nem éreztem olyan jól magam. Nem tudom hogy elmenjek-e mert hívott, és gondolt rám is, de ugyanakkor felek hogy nem tudnék feloldódni és nem éreznem jól magam, és csak rontanám a hangulatot.

Bele lehet ebbe a dologba jönni? Úgy érzem hogy introvertáltként el kene néha mennem ilyen eseményekre hogy fejlesszen ilyesmi képességemet. Szerintetek ?



2017. jún. 20. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom fiú vagy e vagy lány meg hogy hány éves, de megiszol 2 felest és már fel ia oldódsz, ês jol fogod erezni magad :))

En mindenkeppen elmennek.

Viszont mivel te meg nem ittal 1 sör is befog ütni , attól többet ne nagyon igyál max ha már nem érzed a hatását.

2017. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
46%
Szerintem mindenkepp menj el!
2017. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Menj el, lehetőleg minőségi piát igyál, és ne keverd.

Vagy ha ennyire nem vagy italos, akkor laza fröccs, vagy rövid (ne hubi/jéger/unikum/becher ezek beütnek elsőre).

2017. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En elmennek a helyedben, tuti jol fogod erezni magad.😉
2017. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Hagyjátok már ezt a nyomorult introvertált-extrovertált baromságot! Valaki rátalált erre a két szóra, használta egyszer itt a gyakorin és akkor már egyből ez lett a menő, hogy mindenki bekategorizálja magát.

Attól, hogy nem igazán volt még meg a megfelelő társaságod ahhoz, hogy feloldódj, még nem vagy kevesebb, mint a többiek. Ha érzed, hogy neked ez a magányosság nem tetszik, akkor próbálkozni kell és kezdeményezni, ki tudja, hogy mikor futsz össze olyan emberekkel, akikkel egy hullámhosszon vagy. Ha rájuk találsz és meglesz a közös szimpátia, akkor máris felpezsdülhet a társasági életed.

De ez, hogy egy csomó ember ma már ezzel takarózik, hogy "hát én sajnos introvertált vagyok, úgyhogy nem vagyok alkalmas a társasági életre", hát ne haragudjatok, de az röhejes. Ha elvagytok a magatok kis világában, miközben keseregtek azon, hogy milyen magányosak vagytok, akkor persze, hogy senki sem fog kiemelni titeket ebből az állapotból. Nyissatok az emberek felé és ha megfelelő élmények érnek titeket, akkor ti is változhattok bármilyen irányba!

De könyörgöm, hagyjuk ezt az introvertált-extrovertált tötyörgést, a világ és az emberek nem olyan egyszerűek, hogy két nyomorult szakszó alá rendeljünk mindent.

Én is eléggé magányos típus voltam a gimiben, mert nem igazán akadt a közelemben olyan ember, akivel meg tudtuk volna kedvelni egymást, de a gimi utáni időkben, mikor továbbtanultam, minden megváltozott. Új és szimpatikus embereket ismertem meg, akiket mindmáig a barátomnak mondhatok. És igen, én is aktív részese voltam annak, hogy ezek a jó kapcsolatok így kialakultak közöttünk, mert tudtam, hogy változtatni akarok és nem jó nekem az az egyedüli állapot. Ha nekem sikerült, nektek se lehetetlen!

Kérdező, neked meg azt tanácsolom, hogy igen, mindenképp próbáld meg azt a bulit, sose tudhatod, hogy mi lesz a vége. Inkább menj el feleslegesen, minthogy kihagyj egy esetleges jó lehetőséget, az új élmények szerzésére.

És nem vagy introvertált! Egyszerűen csak ember vagy, mint mindenki más. És semmivel sem kevesebb a többieknél!


Ja, és igen, tudom, hogy valószínűleg most mindenki durván le fog engem pontozni, de remélem, páran azért megértik, hogy mindezt nem bántásból, hanem jó szándékból írtam.

2017. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
MEG-LESZEL-DUG-VA, MEG-LESZEL-DUG-VA!
2017. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindnekinek, el fogok menni a buliba. Mar vissza is jeleztem hogy ott leszek. Igazatok van, hagyom ezt az o kategorizálást, megyek és új barátokat szerzek! Majd megírom milyen volt. Mindenkit felpontozok aki értelmeset válaszolt!
2017. jún. 20. 14:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Eltekintve a sok hülye választól itt előttem. Ahogy érzed, ha nem érzed jól magad a buliban, mert olyanok az osztálytársak akkor eljössz, ennyi.


Olyan helyen légy mindig, ahol jól érzed magad és mert el akarsz menni, kedved van hozzá. Ne azért, mert más talán csúnyán néz rád azért mert nem mentél el, semmi közük hozzá.

2017. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, elmentem, tök jóvolt. Jól éreztem magam. Nagyon örülök hogy végül elmentem, nagyon megbántam volna ha nem :)
2017. aug. 6. 22:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Látod-látod, mondtam én :) Örülök, hogy jól sikerült, és remélem, most már bátrabban fogsz nyitni a világ felé :) Hagyd magad mögött ezt az introvertált-duma miatt kialakított béklyót és fogadd el, hogy semmivel sem vagy kevesebb a többi embertől!

További hasonló jó élményeket kívánok! :)

5-ös voltam.

2017. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!