Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek elmenjek a szilves...

Szerintetek elmenjek a szilveszteri buliba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Soha sem volt társaságom, soha senkim nem volt. Mindig bezárkózva éltem, soha sehová se hívtak meg. Tizenévesen a tesóim mindig leráztak, amikor bulizni mentek és én is akartam menni.

Elkezdtem dolgozni, és ott van három nagyszájú csaj, abból kettővel dolgoztam együtt. Nem olyan rég óta vannak ott, én már régebb óta. Beszélgettem velük, elvoltam velük, ezért meghívtak a szilveszteri bulijukra, ahol rengetegen lesznek.

Igazából elvárás, hogy nagyszájú legyen az ember, nem mondták, de látszik, érezhető. Meg nekik a felszín a fontos, illetve a piálás, elezdik alap hogy piáljon az ember. Hát ha nem megyek el akkor megint az otthonülés várna rám, végre elmehetnék valahová én is. Csak attól félek nem fogom jól érezni magam. Ti mennétek a helyemben?



2016. nov. 5. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, ki tudja, hogy nem e fogod magad jól érezni.
2016. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a helyedben kipróbálnám. Gondolj bele, ha nem mész, otthon fogsz ülni, mint máskor, és azon fogsz gondolkozni hogy mi lett volna ha elmész. Még talán jól is kisülhet, vagy tanulhatsz az esetből, kitudja. Én azt mondom tégy egy próbát, de semmiképp ne játszd meg magad, hogy rájuk hasonlíts, nem éri meg.
2016. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magad, bármikor elmehetsz és folytathatod a szilvesztert otthonüléssel :) De ha nem mész, bánni fogod
2016. nov. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azóta nem mondják szerencsére úgyhogy eddig úgy néz ki nem megyek xd
2016. nov. 22. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!