Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti találkoznátok a 21 éves...

Ti találkoznátok a 21 éves barátnőtök baráti társaságával? 16/L

Figyelt kérdés

Összebarátkoztam egy 21 éves lánnyal. Szoktunk találkozgatni, de eddig csak ketten találkoztunk, most viszont úgy találkozhatnánk, hogy az ő baráti társasága is ott van. A baráti társaság szerintem még az életben nem hallott rólam semmit, a lány, akivel összebarátkoztam mondta, hogy velük mehetek, ha gondolom. Ha elmennék nem gondolnák azt, hogy mit keres itt egy 16 éves pisis?

Az új szituációkat nagyon rosszul kezelem. Lefagyok, elkezdek izzadni és mindig valami hülyeséget mondok. Szerintem most is így lenne, pláne hogy sokkal idősebbek tőlem. Ti elmennétek?


2017. jún. 20. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ milyenek a barátnői, de ha normálisak akkor nem lenne belőle semmi, maximum vicces csipkelődés. Egyik barátnőmnek az egyik baráti társaságában van több 25 körüli is (ő 19, én 20) és amikor egybe eresztődött a 19-20 éves és a kb 25 éves társaság nem volt semmi köcsögösködés, csak néha ejtettek el egy "bezzeg az én időmben"-t, de azt is viccből. Nekem is vannak jóval idősebb barátaim, hidd el nincs annyi különbség az emberek közt azért mert pár évvel többet éltek és az, hogy valaki idősebb nem jelenti azt kapásból, hogy bölcsebb és okosabb is. Kicsit visszatérve, a másik oldalról: van egy 14 éves barátnőm. Még nem volt olyan, hogy együtt találkoztunk az én baráti társaságommal, de biztos vagyok benne, hogy nem néznék le azért mert fiatalabb. Az egyetemről szóló beszélgetésbe valószínűleg nem tudna bekapcsolódni, de nem folyton arról beszélünk, meg szerintem tekintettel is lennénk rá. Amúgy megértem hogy ideges vagy, én is az voltam amikor először készültem olyan társaságba menni ahol egy embert ismertem csak és ráadásul mindenki minimum 5 évvel idősebb volt nálam, de végül baromi jó élmény volt, tök jókat beszélgettem és hihetetlenül büszke voltam magamra, hogy nem futamodtam meg. Szóval szerintem menj el:) Aki meg a korod miatt cikiz ki, az értelmileg eléggé elmaradott.
2017. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!