Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti találkoznátok vele békülés...

Ti találkoznátok vele békülés céljából?

Figyelt kérdés

Mindketten 20 év fölötti srácok vagyunk. Én elég sok szemét dolgot tettem vele, már lassan egy éve nem beszéltünk, mert összevesztünk.

Folyton üzengettem neki, ma feloldotta a tiltást, és beszéltünk facebookon.

Pár mondatot beszéltünk, bocsánatkérésre, meg semmire nem reagált. Írtam neki, hogy beszéljük meg személyesen. A lényeg annyi, hogy egy kihalt részre hívott el holnap délután 5-re, ami távol esik a falunktól, és nem jár arra senki. Már írtam neki, hogy ráérek akkor.

Nyilván nem mondhatom le, örülök neki, hogy ennyi idő után hajlandó velem szóba állni.

Szóval gyakorlatilag ez az egy esélyem van.

Viszont miért hívott pont egy ilyen helyre?

Lehet, hogy csak viszonzásképpen jól rám akar ijeszteni, hogy kvittek legyünk, és utána folytatódna a barátság?


2017. ápr. 7. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem irod neki hogy akkor pl vmi kavezoban leszel oda menjen
2017. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre a baráti/rokoni/ismerösi körnek elmondanám, hogy hova, mikor megyek, miért?
2017. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy 1 ev nem beszeles utan rad akarna ijeszteni, es utana megint cimborak lennetek, mintha mi sem tortent volna.

biztos hogy nem mennek a vilag vegere, mit lehet ott egyaltalan csinalni? semmit nem lehet egy kihalt helyen csinalni, meg egy uditot inni sem, sem leulni, stb.

nekem gyanus lenne h pont oda hiv.

nem kell reszletesen, de kb miket csinaltal vele? lenne oka, hogy jo alaposan megverjen?

2017. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.: "Te akarsz velem kibékülni, gyere oda ahová mondtam, vagy kopj le" Na kb. ezt írná, ha egyáltalán válaszolna rá :D

Köbö mintha kérnél valakitől pénzt, és még te mondanád meg az illetőnek, hogy hová, és mikor menjen :DD

2017. ápr. 7. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem azt válaszolná.

Soha ne beszelj masok helyett. A te gondolataid csak a tiéd.

2017. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen szemét dolgokat tettél?
2017. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!