Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki jófej keresett akar...

Ha valaki jófej keresett akar lenni akkor mit kell, humorosnak lenni vicceket keresni és elmondani, cigizni a többiekkel és sokat kocsmába járni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vicc humor az oké, cigi kocsma nem kell. De absztinensnek sem kell lenni,ha iszol de mértékkel az jó.

Általában sokat kell pofázni ha kérdeznek ha nem.

2017. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki egyfolytában kocsmába jár annak magabiztos jó beszélőkéje lesz, nem?
2017. jún. 20. 22:30
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg aki cigizik reggel a többiekkel, annak nem több a haverja?
2017. jún. 20. 22:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem is a kocsmától, hanem az alkoholtól lesz magabiztosabb az ember átmenetileg. De sokan csak idegesítőbbek lesznek tőle.


"vicceket keresni és elmondani"

Nem így működik a humor.


Ismerek egy srácot viszont akinek sok spanja van, csak azért mert cigizik. Mindenki lehúzza egy szállal, cserébe beszélgetnek vele szünetekben, meg köszönnek neki a folyosón.

2017. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kocsmába barátokkal szokás járni, cigizéssel csak tüdőrákot kaphatsz, humorérzéket nem. De attól még, hogy nem cigizel nyugodtan csatlakozhatsz hozzákuk nem hiszem, hogy el fog ak küldeni. Ha mégis akkor az nem a társaságod. Egyébként a magabiztosság a lényeg de ha csak 20 éves vicceket szavalsz azzal senki nem fog megkedvelni
2017. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyakori témakörökre osztva keress rá viccekre ,jegyzeteld ki, és tanuld meg őket.Olyanokat amire te is azt mondod hogy na ez jó volt! Ha hallasz valakitől valamit ami jó poén ,legyen az élőben, tv-ben filmben, youtubos videóban utcán ,akkor gyorsan írd fel ,mert elfelejted! Ha adott téma felvetődik akkor csak elő kell kotorni emlékezetből az adott poén egyikét és benyögni. Nem kellenek túl hosszú viccek feltétlen,elég néhány soros.Szóviccek is jók. Telódba beleírod őket jegyzetbe és unalmas idődben szépen bemagolod őket.És folyamatosan bővíted a listád. Nekem nagyon bevált ez a módszer, ha felvetődik valami téma vagy haverilag visszaoltogatni kell már pörög le a fejemben az adott lista .A lényeg hogy bővítsd a készletet és memorizáld.
2017. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Najó ezt nem hiszem el. Hogy van időd ilyenekre? Nem túl erőltetett ez így? Mondjuk nekem elég sajátos humorom van, ha az életemet 3 szóval kéne jellemezni abból 2 a szarkazmus lenne, az meg magától jön de azért ez így elég fura szerintem. Most nem bántani akarlak csak érdkel, ez tényleg működik?
2017. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Perzse hogy működik vagyis csak ez működik szerintem azoknál akiknek nem jó az emlékezete.

Egyszerűen én elfelejtem a vicceket ,hallok egy jót ,egy jó beszólást akárhol ,nagyon örülök neki ,haha dejó, de 5 perc múlva már nem emlékszem rá,nemhogy majd 2 hónap múlva vissza tudnám mondani. Ezért szépen mindent felírok témakörökre is osztom és ha éppen utazok ,vagy csak úgy van üres időm bemagolom és néha fejben tesztelem is magam hogy emlékszem e rá.. Ez is egy tanulás ugyanolyan mintha tudom is én kémiát tanulnék.


És adott helyzetben így már van egy biztos készletem, sokkal nagyobb mint egy átlag embernek. Tapasztalatom szerint nagyon jól kamatoztatható. Felvetődik egy téma pl mostanában aktuáli nyaralás..már futtatom le a fejemben a témakörre vágó történeteket, benyögéseket,és adott pillanatban mondom is. Arra kell egyedül vigyázni amire sokan nem szoktak ,hogy adott embernek csak egyszer mondjam el ugyanazt. Ezt a hibát is sokan elkövetik, ugyanazt mesélgetik ötödszörre is, és csak udvariasságból nem mondják neki hogy köszi de ezt már hallottuk uncsi vagy. Szóval erre nagyon kell ügyelni.

2017. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ha te mondod a legtöbb viccet, akkor nem néznek bohócnak?
2017. jún. 21. 14:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Rossz, az egész! Ha valakivel humorizálsz azért teszed, mert beakarsz nála vágódni. "Jó fej"

Inkább gyúrd szét magad (+játhatsz valamilyen küzdősportra, pl. ökölvívás)

Ezután alapból jófejnek fognak tartani, már csak azért, mert nem vered őket agyon. Érted? Nem kell humorzsknak lenned, és kuncsorogni az elfogadásért. A megjelenëseddel tiszteletet parancsolsz. A humor amúgy nehezebb műfaj, nm úgy van hogy viccekket magolsz.

Remélem, elindulsz ezen az úton, de legyél szerëny, csak akkor leszel jó fej, máskülönbem utálni fognak, ha túltolod. (szóval ne fitogtasd az erőd, akinek van annak nm kell.)

2017. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!