Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy ha megismer...

Miért van az, hogy ha megismerek egy fiút akkor az járni járna velem, de haverságot, barátságot meg nem akar? És inkább megszakítja a kapcsolatot. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Az elején jól elbeszélgetünk, de mikor mondom, hogy én barátságnál többet nem szeretnék, akkor megszakítja a kapcsolatot.

2015. febr. 27. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyk-n vagy a való életben? Amúgy gondolom az az egyszerű válasz, hogy ő márpedig barátnőt akar, más nem érdekli. Ha te nem voltál jó, akkor bepróbálkozik még 20 ezernél, valamelyik csak igent mond. Ha te azt mondod, hogy barátként nézel rá max, akkor repült is a friendzone-ba és ez már neki instant vereség.


Holott persze a kapcsolatokat hagyni kéne alakulni, nem beszélve arról, hogy milyen sokat ér egy barátság.

2015. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Baráti szinten el nem tudnám képzelni magam csajokkal. Gondolom ő is ilyesmi alkat lehetett.
2015. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb fiúnak barátnak fiú kell, barátnőnek meg lány és ennyi.

Nem tudom ezt még így 2015 ben is miért nem tudta mindenki megérteni...

2015. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de érdekes másoknál lehet barátság fiú lány között, nálam meg nem, nagyon jó
2015. febr. 27. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert ha egy fiú havert akar, akkor a kocsmába megy, edzőterembe, stb.
2015. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Anonimuspuszmusz válasza:
Egy hegedulni tudo szamar okosabb nalad es elobb ra jon erre a szardagra
2015. márc. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért van így,mert a srác egy egyenes jellem,te meg nem tudod,hogy az micsoda.
2015. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsó válaszolónak.


Én is voltam már olyan helyzetben hogy össze akartam jönni egy sráccal, beszélgettünk is, de kiderült hogy volt barátnõje (Szóval velem max barátság lahatett volna) így inkább leléptem. Hogy miért? Azon kívül hogy nem rontom el más kapcsolatát, csak magamat verném át azzal hogy azt mondom hogy 'csak barátság'.

2016. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!