Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy telt ma a napotok és...

Hogy telt ma a napotok és milyen lesz a hétvégétek?

Figyelt kérdés

Lányok, fiúk, írjátok meg, ha nem teher.

Életkort is és nemet is tüntessetek fel!


2017. jún. 22. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Szenvedtem, és ostoroztam magam, hogy tanulni kéne de közben meg olyan sokmindent csinálnék.

Ennek ellenére ma már elkezdtem, holnaptól pedig csak mégjobban tanulok, hétvégére is ez a célom. 27-én vizsgázom.

21/F

2017. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Itthon voltam, a párom agybajt kapott a hülye meló miatt - be kellett mennie az officeba, pedig nem tervezte.

Délre hazaért, aztán go pizzázni, majd ő dolgozott tovább.

Én főztem gombapörköltet, és angoloztam.

Most a nyaralásról informálódunk, aztán sört bontunk, és szeretkezünk.


Holnap őt bezavarom az officeba mert meglepi tortát csinálok neki :)


Szombaton kv- wurst és felköszöntöm (ha meleg lesz, kimegyünk Tiefenbrunnenhez úszkálni), vasárnap meg food-feszt Lenzburgban, aztán én főzök csirkepörit még este.


28n

2017. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ma felkeltem fél 8-kor, hogy még viszonylag hűvösben leadjam a bizonyítványomat a suliban. Utána kiraktam a nyuszit a fűbe a nagy ketrecébe, a benti ketrecet kitakarítottam kimostam, de ez előtt még adtam reggelit a kutyámnak és a macskámnak. Utána a macskát beengedtem, a fotelemben aludt délutánig, addig én reggeliztem, megcsinálfam a napi erőnléti edzést, majd megcsináltam 2 logót a 99designsre. Délután sokat járkáltam az udvarra, mert a nyuszi midig azzal szórakozott, hogy felborította a vizes tálját, aztán beraktam neki a nehezebb kutyatálat, azt nem bírta felborítani. Adtam neki málnát és meggyet, közben fotóztam, mert a meggy levétől az egész szája piros lett és a lába is olyan lett kicsit. Miután felkelt a barátom (éjjeles volt), játszottam vele Farming Simulatorral, aztán neki dolga akadt, addig inkább csak tengődtem, figyeltem a GyK-t, a 99designs-et, aztán estefelé megetettem az állatokat, a nyuszit beraktam a benti ketrecbe, megvacsoráztam, megfürödtem és neteztem.


Holnap reggel és délelőtt megint logót szeretnék csinálni, délután megyek vezetni, aztán a többi kialakul.


Szombaton csak annyit tudok, hogy akkor is mennem kell vezetni, vasárnap meg passz.


17/L

2017. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hétvégén F1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!