Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hazankban a legtobb holgy es...

Hazankban a legtobb holgy es leanygyermek telt, a ferfiak, es a fiugyermekek pedig mackosak-szerintetek jol latom?

Figyelt kérdés
Az utcan kozlekedve szembe tunnek a teltebb idomok mind urholgyek mind urak eseteben! A holgyek ducik,molettek,teltek a ferfiak pedig mackosak pocakosak! Aszketakat ritkan latni! Szerintetek jo ez igy? Jol erzik magukat a habtestu atlagpasik,es a kerekdedebb teliver holgyek? :/

2016. júl. 30. 11:50
1 2 3
 1/27 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Jaja, a felnőttek úgy tudom, kétharmada túlsúlyos Magyarországon.

Biztosan van, aki rosszul érzi magát a bőrében, biztosan van olyan, aki pont így szereti magát, nem tudom.

Nekem van olyan ismerősöm, aki elég nagydarab, és csodálatra méltó önbecsülése meg önbizalma van, komolyan, tanítani kéne.

2016. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

Aszkéta, hogy jön ide?

Amúgy jól látod, azonban ennek sok magyarázata van. Más szokások, pénzbeli dolgok, stb.

Jó ez így? :D Mit tudsz ellene tenni?

Akiknek nem jut zöldségekre, csirkemellre, hallra, mit fognak enni ha kiiktatják az étrendjükből a kenyeret, és hasonló olcsó, laktató, de rossz dolgokat?

A nagy átlag még mindig minimálbér körül tengődik.

Emellett itthon még nincs olyan nagy szele az egészséges életmódnak.

Hülyén akarják behozni, ezért tartózkodnak az emberek tőle.


Ha nekik meg megfelel akkor nekem is.

2016. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom, hogy ti az ország melyik részében éltek, de én akármerre megyek Budapesten, normális testalkatú nőket és férfiakat látok kb. mindenhol.
2016. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
#3 Udv budapesti vagyok! Valoszinusitem,hogy neked a normal vastagabbat jelent,mint nekem! Sok ember,enyhen tulsulyos holgyeket es ferfiakat is normalnak nevez! :o Sok a telt ember akiknek unnep minden etkezes,es szentereklye az etel! ;)
2016. júl. 30. 12:10
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt vidéken férfiból/fiúból sokkal több sovány van, mint elhízott..
2016. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
#3-as, én magam túlsúlyos vagyok ( 10-12 kg felesleg ) szóval tudom magamat viszonyítási alapnak használni az utcán. 10 emberből 8-9 nálam vékonyabb embert látok :'D
2016. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%

"Hát nem tudom, hogy ti az ország melyik részében éltek, de én akármerre megyek Budapesten, normális testalkatú nőket és férfiakat látok kb. mindenhol."

Én Budapesten azt látom hogy 10/9 nő elhízott ,10/5 férfi elhízott.

2016. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az emberek nagyobb fele azért még mindig a normál súly körül van. És persze van sok karcsú, vékony ember is.

Én nem vettem még észre, ahogy mászkálok, hogy az emberek legnagyobb része annyira telt lenne. Meg a saját ismerőseim körében sem ezt látom.

Főleg fiatalabb korban.

2016. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
4-est akartam írni :D Ez most olyan, mintha magammal beszélgetnék.
2016. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

Egész életemben kövér voltam, a híradóban is mindig mondták, hogy mennyi az elhízott, én meg mindig nézem az utcán, hogy hol?


Akinek plusz két kiló már telt, az így járt.

2016. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!