Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatnék barátokat,...

Hol találhatnék barátokat, akik eljönnének velem koncertekre?

Figyelt kérdés

Most is vannak barátaim, de ők egyrészt nem nagyon szeretik azt a zenét, amit én, és nem igazán tekintenek szórakozási lehetőségnek. Tehát elég introvertált vagyok, ezért sokszor még a barátaim is inkább kerülnek, vagy inkább egy olyannal mennek el, aki beszédesebb/nyíltabb.


Annyi rengeteg jó bulit hagyok ki azért, mert senki nem akar eljönni...

Egyedül pedig nem merek elmenni, mert őszintén megmondva félnék és főleg olyan helyeken/városban ahol még nem is jártam, félrészegen hajnalban elvesznék.


Mit tegyek? Van ilyen baráttárskereső oldal? :D


17/F


2017. jún. 25. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én simán elmentem egyedül. Igaz, csak Budapesten belül. A szórakozó helyeken kialakult egy kemény mag, meg a zenekaroknak is van rajongó tábora, így mindig összefutottam ismerős arcokkal.
2017. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, egyedül inkább nem megyek el, a barátaim meg elég ritkán jönnek el ilyen helyekre. 18L
2017. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én vidéki vagyok és alapból nem nagyon vagyok jártas más városokban, főleg nem a pesti dolgokban, ezért egy Budapesti koncert -mint pl most- egyedül esélytelen.
2017. jún. 25. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, mennyire zenekarspecifikus a dolog, de én az értük rajongók között keresgélnék.


én 2012-15ig bejártam az egész országot, és én is úgy indultam el az első koncertre, Gödöllőre, hogy nincs senkim. volt egy facebook-os ismerősöm, aki már régebb óta járt koncertekre. azzal ott megismerkedtem vele személyesen, és kitaláltuk, hogy akkor mi végignyomjuk a turnét, elmegyünk mindenhova.


mi is éjszakáztunk a városokban, első buszig-vonatig, társaságban persze egyszerűbb volt.


a következő turnéidényre viszont már egyedül jártam, mert ismerősöm elmaradt, cserébe viszont elég jó kapcsolat kialakult a zenekarral, így nem voltam annyira elveszett. egyedül az éjszakázás volt kicsit unalmas, de itt vagyok, túléltem.

2017. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is, milyen zenekarokat szeretsz? Én inkább underground bandákat hallgatok. Ha te is, és kifizeted a belépőmet, akkor megyek. :D Én leginkább a csóróságom miatt nem járok sehova.


21/F

2017. jún. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!