Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Velem lehet a probléma?

Velem lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Ezt nem is tudom, hogy hogyan kezdjem el írni. Szóval alapvetően nagyjából mindenkivel jóban vagyok, vannak barátaim(nem túl sok, nem szeretk sok embert közel engedni magamhoz). De ami engem nagyon zavar, hogy eddig egy olyan emberrel sem találkoztam, akivel (személyesen) órákat tudtam volna beszélni, lett volna annyi közös témánk, meg tudott volna érteni. A mostani barátaim elég furák, az elmúlt fél évben csökkent is a számuk, mert már eléggé kiismertem őket ahhoz, hogy tudjam, hogy velük nem kell többé barátkoznom...

A lényegre térve nincs egy olyan ember se, aki előtt olyan szinten meg mernék nyílni, hogy 100%-ig önmagamat adom és akármiről beszélhetnék velük. Nagyon nehezen (a szüleimmel sincs túl jó kapcsolatom, a többi rokon is kizárva)

Most velem lehet a baj, hogy nekem nem felel meg senki? És mit tudnátok tanácsolni, mi a teendő ebben az egész szituációban? Már nagyon rosszul érzem magam ebben a környezetben, suliváltáson is gondolkodtam, lehet, hogy ez lenne a jó megoldás??

Esetleg privátban is írhattok, ha van ilyen tapasztalatotok, vagy ha tudtok segíteni.

16/L



2017. jún. 27. 19:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Az a "nagyon nehezen" nem kell oda, elfelejtettem kitörölni :D
2017. jún. 27. 19:55
 2/6 anonim ***** válasza:

A mai atlag ember felszines. Van, aki megegszik a felszines baratokkal,a felszines beszelgetesekkel, felszines kapcsolatokkal. Van, aki eszrevette, hogy gaz a felszinesseg, de nem tud valtoztatni rajta, ezert beeri ezzel a kicsi dologgal, mellesleg nem szeret egyedul lenni, igy plane, Lehet nem is akar rajta valtoztatni, de a lelke Melyen neki is szuksege lenne bizalmasokra az eleteben, Nem csak a tingli tangli emberekre. Nos, es vannam emberek, akik eszrevettek a felszinesseget, nem is ertenek egyet vele, nem is ertik jol magukat benne, es egy ido utan feladjak sajat maguk megbecsulese miatt. Az utobbi kategoria az eros es

ritka ember. Az elotte levo mind gyava az egyedulletre, illetve nem igenyli annyira, ez meg mar egy masik teszta.

Alapjaraton a vilaggal van a problema, es mivel a tobbseg az elso ketto kategoria, ezert szerintuk, vagyis a vilag szerint neked kell megvaltoznod, veled van a baj.

En azt mondom, nem feltetlenul kell megvaltoznod, mert Magad miatt lepsz ki a felszines kapcsolatokbol. Viszont, ha elkezd zavarni, hogy nem tudsz megnyilni stb, akkor Magad miatt valtoztass

2017. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen veled van a probléma, saját tapasztalatokból kiindulva eddig túlságosan megbíztál az emberekben, amivel még a legkedvesebb, aranyosabb ,,barátod" is visszaélt. és mikor a többiek is rájöttek erre, ők is elkezdtek ilyenek lenni veled. de biztos van valaki akivel jó, speciel nekem 600ból volt egy. az iskolaváltás nem rossz ötlet, mondjuk nekem könnyebb mert én ígyis úgyos megyek (15l). meg most már annyiminden létezik a neten h szinte felesleges aggódni.
2017. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat is!

És pont ez a baj, hogy tényleg senki sincs, akivel annyira jól ki tudnék jönni. 1 olyan lány vagy, akit nagyon kozel engedek magamhoz most is, es ugy elbeszelgetunk, de egy ido utan jon a kinos csend es mindenfele temat feldobunk, de kenyszerbol, teljesen jelentektelen dolgokat. Meg ennek a lanynak a szemelyisege es az eletszemlelete sem tul szimpi,es azt vettem eszre magamon, hogy meg akarom valtoztatni az embereket, pl. ennek a lanynak is kuldtem valamit, amirol tudom, hogy megvaltozna valamilyen szinten az eletszemlelete, ha ezt megnezi, es igy is tortent, de rajottem, hogy en nem tudom elfogadni olyannak amilyen, mert ugy nem jovunk ki olyan jol es ezert konkretan egy olyan embert faragnek belole, mint amilyen en vagyok. Remelem azert ertettetek amit irtam igy hirtelen felindulasbol.

2017. jún. 27. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ertheto, hasonloan allok enis az emberekhez. Nagy az igazsagerzeted, rettentoen sok a tudatlan ember :D
2017. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok :(
2017. jún. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!