Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » MIT TENNÉTEK A HELYEMBEN?...

Darkzoli kérdése:

MIT TENNÉTEK A HELYEMBEN? (NAGYON KOMOLY)

Figyelt kérdés

Heló,az lenne a problémám hogy egyszerűen a családomba mindenki utál,kivéve a bátyám és apám,folyton kötekednek velem.És ha valami sikert érek el,és semmi gratuláció vagy bármi ilyesmi,kivétel az apukám,ő hátba vereget,meg minden,de tényleg a többi család tagom semmi,mikor meg valamit elszúrok vagy nem tudok egyből letámadnak meg kötekednek velem, pl. mikor átléptem 9.-be semmi vigasztalás vagy mikor 1-7 csak 5 jegyeket kaptam,vagy ilyesmi,és pl. most nem tudtam rájönni miért nincs internetem már vagy 3 órán keresztül,és erre nemhogy segítenének,hanem még kötekednek velem hogy nem tudok semmit,nem értek semmihez,már kiskorom óta nem segítenek semmibe se,se a tanulásban,se a gép használatában,mindenre nekem kell rájönnöm,van hogy néha-néha bejönnek megcsinálni a problémát,de persze akkor mikor már szétfeszít az ideg,és inkább alszok,vagy mikor nem vagyok ott...

+Mikor hazajövök az iskolából, már akkor anyám idegesít mindennel hogy csináld azt,csináld ezt,miért nem csinálod,az egyik nővérem mindenről árulkodik ha elrontok valamit,már egyből rohan anyuhoz hogy elmondja,ő meg csak kiabál kiabál és kiabál,a másik nővérem,még próbál is néhányszor segíteni nekem,de ő is legtöbbször csak idegesít engem...van 1 bátyám ő még aki normális és tényleg segít nekem meg ilyenek..az a fura hogy vele is így bántak mint velem,meg mikor lejön néha csak kiabál vele anyám,apám meg idegeskedik rajta,meg ilyenek...SZÓVAL AZ LENNE A KÉRDÉSEM,

MIT TENNÉTEK A HELYEMBE? MERT NEM HISZEM HOGY SOKÁIG BÍROM MÉG EZT....



2017. febr. 22. 17:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem leírni hogy még lakik itt az egyik nővérem sógora is,ő szokta általában megjavítani a dolgokat,de ő is olyan kötekedő hogy az már hihetetlen,pl.mikor nem tudtam megcsinálni a netet,visszajön és erre azt mondja,nem igaz erre nem jöttél rá,olyan béna vagy,meg van olyan is segítek fát pakolni,mikor bejövök valamikor nem zárom be az ajtót,és erre már kiabálnak meg lebasznak engem,és erre én bemegyek a szobámba,és még azután is kiabálnak hogy de nagy képű vagyok meg ilyenek
2017. febr. 22. 18:05
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Első elolvasásra, ez nagyon panaszkodós semminek tűnik.

16/L

2017. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt igyekezz jobban, lássák azt, hogy segítőkész vagy feléjük, kérdezd meg tőlük gyakran, hogy miben tudsz segíteni.


Aztán próbálj meg többet beszélgetni velük, hogy mi van velük, hogy vannak, mit szeretnének elérni mostanában, mi a céljuk, stb. És te is mondd el, fejezd ki, hogy elvárod, hogy jobban megbecsüljenek és tiszteljenek téged, mert nem szolgáltál rá!


Harmadik, hogy ha a helyzet nem akar változni, akkor minél előbb húzzál el onnan a francba és hagyd ott őket! (Ha most nincs lehetőség, akkor találj ki egy tervet, hogy hova, pl barát-barátnő, kollégium, munkahelyi szállás stb)

2017. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nálatok minden probléma oka csak az, hogy túl sok felnőtt vagy majdnem felnőtt ember van összezárva egy fedél alá. Mindenkit stresszeknek kicsit munkahelyen vagy iskolában, otthon szeretne nyugalmat, de ez nehéz, ha otthon is egymáson lógtok.


20-30 éve még egy egészséges fiatal szinte csak aludni járt haza. Suli után focizott vagy edzésre ment, utána lógott még pár órát haverokkal vagy csajával, ha csaját hazavitte azzal is szobájába elvonult. Most meg majdnem mindenkinek az a hobbija, hogy elektronikus ketyeréket nyomkod otthon.

2018. febr. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!