Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az ha valaki élőben...

Miért van az ha valaki élőben hajlandó volt velem beszélgetni, facebookon írogatni hajlandó, de telefonálni azt nem?

Figyelt kérdés
Úgy se hogy én hívom őt fel, nem nagyon akar belemenni
2017. jún. 28. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szeret telefonálni. Én sem, ha hívnak általában fel sem eszem, ha olyan volt, hogy tudod, fontos lehet akkor vissza hívom, de nem szívesen.
2017. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, felveszem a telefont de én csak a szüleimet hívom. Telefonnál ott van az azonnali válaszadás kényszere a párbeszédnél, nem állhatsz meg zavarodban másodpercekig némán vagy "öööö"-zve, személyes beszélgetésnél jól meg lehet oldani a dolgot metakommunikációval. Írásnál sincs ez az azonnali válaszadás kényszer. Szóval élőben oké, írásban oké, telefonon nem oké.
2017. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!