Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Származhat abból bármiféle...

Származhat abból bármiféle hátrányom, ha nem voltam még diszkóban/szórakozóhelyen? 18/f

Figyelt kérdés
A kikapcsolódás leginkább az nálam a hétvégén,hogy átmegyek haverjaimhoz vagy ők jönnek át hozzánk és dumálunk,iszogatunk,stb. De diszkóban még egyszer sem voltam,de nem is igazán szeretnék menni. Lemaradhatok valamiről? Vagy származhat belőle hátrányom hogy még nem voltam,vagy ha nem megyek?
2017. jún. 30. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Len, ezzel nem maradtál le semmiről.
2017. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A dizsiben nem ismeretterjesztő TV-műsorok mennek, szóval ne aggódj, semmiről nem maradsz le. ;]
2017. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 4x voltam, abból 1 siófoki buli, nekem az is érdektelenné vált úgy 2óra után. Szerintem semmiről nem maradtál le, ne aggódj.:D én is sokkal jobban szeretem a baráti összejöveteleket.

Sok ismerősöm van, aki egy hónapban 3x megy szórakozóhelyre, őket egyszerűen ez kapcsolja ki, engem meg egy nagy beszélgetés 1-2 pohár itallal. Nem vagyunk egyformák.:)

19F

2017. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Jwzus isten, még is milyen hátrányra gondolsz.... ebből a kérdésbőp erősen lejön, hogy sok mindenbe hátrányba vagy....
2017. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, elolvashattad volna a 324535 ezzel foglalkozó kérdés valamelyikét.

Mi célja volt ennek a kérdésnek? Nem, nem maradtál le semmiről, csak valószínűleg pár buliról.

Én meg sosem voltam kosárlabda meccsen, maradtam le valamiről? Igen, egy csomó kosárlabda meccsről.

2017. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!