Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kéne táncikálnom egy...

Hogyan kéne táncikálnom egy városi szórakozóhelyen? Ti hogy táncoltok? F

Figyelt kérdés

Falusi vagyok, itt nincsenek szórakozóhelyek, de pár haverom el akar vinni egy pesti bulihelyre. Kérdeztem, hogy ott mégis milyen mozgáskultúrával kéne rendelkeznem, de szerintük semmilyennel.

Akik városban élnek és gyakran járnak bulizni: hogy táncol a városi nép? :) Vagy elég ha csak jobbra-balra lépegetek, bólogatok és 4-5 bólintás után kortyolok egyet a műanyag poharamból és kezdem elölről?


(Nyilván nem egy olyan kidolgozott koreográfiára vagyok kíváncsi, ami után valaki egyből a kezembe nyom egy szerződést, hanem csak alapmozdulatokról, hogy mégse csak álljak ott, mint aki erektál)

Előre is köszi a választ! :)



2016. máj. 20. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez kamu kérdés...

Ha viszont nem akkor nagyon édes vagy :333

2016. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
56%

Nagyjabol jo az amit leirtal:d

Csak csinald azt amit a tobbiek:)

1# Ez miert lenne amugy kamu szerinted? :d Jezusom milyen hulye emberek vannak...

20/L

2016. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyomd a klasszikus robotozást vagy a kállai kettőst. Esetleg ha elég bevállalósnak tartod magad ezeknek valamilyen kombinációját. Garantált a siker.


Amúgy legtöbb hím átlép ilyenkor alfa állapotba és mogorván, szúrós szemmel szugerálja a vetélytársakat akik elég merészek ahhoz, hogy a kiszemelt nőstény mögé lépve dörgölőzni kezdjenek. Ez a módszer lényegében annyiból áll, hogy felveszed a leggorombább arcodat(kicsit gyakorolhatsz tükör előtt), karba teszed a kezed és többé kevésbé ütemre bólogatsz.


Ha netán úgy érzed nem tudsz ellazulni egy ilyen helyen, akkor javasolt ipari mennyiségű etanol belsőleges alkalmazása az obejktumba lépés előtt. Mert úgy olcsóbb.

Nah én így táncolok ha szökőévente egyszer elrángatnak egy discoba. Szórakozás garantált. Nekem.

2016. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!