Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg van klímaváltozás? És...

Tényleg van klímaváltozás? És ha van hogyan lehetne megállítani?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy nincsen mert ez egy természetes dolog, majd lehet 200 év múlva lehülés fog bekövetkezni .
2017. júl. 1. 06:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Hány éves vagy?
2017. júl. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyu. Mikor én voltam gyerek akkor volt Tavasz, Nyár, Ősz, Tél. Most van nyár meg "tél", átmenet nélkül. Azért raktam zárójelbe a telet mert ezek amik mostanában vannak ezek NEM TELEK, hó mindíg volt legkésőbb december második hetében. És ha leesett a hó 2hónapig meg is maradt. Ez NEM tél hogy folyamat esik az eső, hullik valami dara ami másnap már sehol. Másik meg hogy régen SZÓ SEM VOLT UV SUGÁRZÁSRÓL!! Ez a fogalom egy 10-15éve létezik. Régen nem naptejet vettek az emberek hogy védjék a bőrüket, hanem Bronzolajat hogy valamennyire le tudjanak barnulni. Hallottál az ózonlyukról? A 90'es évek elején állandó téma volt, aztán egy idő után elkussoltak róla. Nem tágul tovább? Vissza termelődött? Mi van az ózonréteggel? Ugyhogy Én személyesen érzékelem hogy változás van, azért is kérdeztem hány éves vagy mert állítom 20 lehetsz max.
2017. júl. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te eddig aludtál vagy mi?
2017. júl. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Klímaváltozás van, ez tény, elég egyértelműen mutatják az időjárási megfigyelések. Megállítani nem lehet, csökkenteni a mértékét talán igen.


A kérdés ugyanis nem az, hogy van-e klímaváltozás, és már nem is az, hogy az emberi tevékenység hatással van-e rá; hanem az, hogy mekkora befolyással van rá.

2017. júl. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na figyu mindenki!


Miskolczi Ferencre lehet ebben a témában adni, ő a NASA klímakutatási részlegét vezette és eljött tőlük miután azt számította ki, hogy nem a CO2 szinttel arányban melegszik a hőmérséklet, sokkal inkább többszáz éves ciklusokban függve a naptól és a fakitermelésnek lehet hozzá köze. Olvassatok utána:

[link]

[link]


Az ózonlyuk nagyon szépen gyógyul ha vki nem tudná:

[link]


Tanulság: borítani kell növényzettel a felszínt, hogy kevesebb hőt vegyen fel így a légkört sem melegíti.

A mezőgazdaságot újra kell gondolni.

2017. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

*azért hagyta ott őket mert azt mondták, hogy nem tárhatja a nyilvánosság elé az eredményeit de càfoló számítás azóta sincs.

Nem kell elkeseredni folytatja a munkáját több ott megismert (vele távozott) kollégával. Hamarosan velem gyarapszik a szponzori köre.


Értelmes embernek lejön, h a globális felmelegedés is üzlet lett valakiknek.

2017. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mialatt osztályozni próbáltam a fajotokat, rájöttem, hogy ti nem is vagytok emlősök. Minden emlős ezen a bolygón ösztönösen egyensúlyra törekszik a környezetével, de ti, emberek, nem. Eljuttok egy területre, és elszaporodtok, egészen addig, amíg fel nem élitek az erőforrásokat. Csak úgy tudtok fennmaradni, ha új területre terjeszkedtek. Van egy másik organizmus is, amely ugyanezt a sémát követi: a vírusok. Az ember ragályos kór. A bolygó rákfenéje. Betegség.
2017. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csodálatos lesz a műsor, amikor a természet visszabasz. Ezt nem fogja túlélni az emberiség. Remélem legalábbis.
2017. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezek az állítólagos tudósok, akik klímaszkeptikus hazugságokat terjesztenek, hamarosan bújkálni fognak. Vagy lámpavasakról lógni.
2017. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Márics Attila ***** válasza:
Érdekes, hogy ezek a klímakutatók mindig hangoztatják, mekkora egyetértés van közöttük, de bizonyíték nincs rá. Se egyetertés se tudományos konszenzus. Szóval mi itt okoskodhatunk nekik kéne valahol állást foglalni.
2017. okt. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!