Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek jó hogy Trump...

Szerintetek jó hogy Trump kilép klímaváltozás elleni globális összefogást szentesítő párizsi megállapodásból?

Figyelt kérdés
Szerintem tök jó, jobb már nem is lehetne! Én mindig is utáltam az USA-t ezért szerintem tök jó hogy őket ebből kihagyjuk és nem kell össze fogni velük együtt a hülye amerikaikkal!!Ilyen ronda emberekkel én se fognék össze!!!

2017. jún. 4. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
A bolygónk közös, csak szólok...
2017. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Rendkívül meggyőző érvelés...
2017. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 EagleHUN ***** válasza:
72%

Így van a bolygónk közös.


Míg más országok a közös érdekért és célért "áldoznak" ami némi gazdasági hátránnyal jár, a Trump kormányzat ebből akar előnyt kovácsolni az USA-nak!

Egyszerűen undorító amit művel!

De sebaj az össz kibocsájtásért felelős országok 84%-a még mindíg benne van a klímaeggyezményben (Kína is).

Így az USA-t is "jobb belátásra lehet bírni" például bojkottálni kell a termékeit.

Lássuk hogy boldogulnak a saját belső piacukkal...

2017. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
IUgen, tényleg tök jó, hogy nyugodtan önthetik a sok sz*rt a fejedre, amit előállítanak mintegy mellesleg. Most szóltam a bizottságnak, hogy hozzanak szabályt: az egyezményből kimaradók által termelt összes szennyet a kimaradást éljenzőknek kell feldolgozniuk.
2017. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

Trump egy báb, nem véletlenül ő nyerte meg a választást.

Elvitetik vele a balhét.

2017. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
"Ilyen ronda emberekkel én sem fognék össze!!!" Meghajlunk érveid súlya alatt.
2017. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

A párizsi egyezmény kb. egy következmények, szankciók nélküli közös pogácsázás, annyit sem ér, mint a papír, amire leírták. Feltéve, hogy elfogadjuk a csillagászati pénzekkel dolgozó felmelegedés lobbi félelempropagandáját és elismerjük annak a kolosszális pénzügyi műveletnek a nagyszerűségét, amikor is a fejlett államok dollármilliárdokért adják el a semmit a fejletlenebb országoknak, rákényszerírve őket a drágább termelésre.

Másrészt az emberi tevékenység által kibocsátott co2 és a globális felmelegedés összefüggését néhányan már számokkal is cáfolták, pl. Miskolczi Ferenc szerint a Nap rövidhullámú sugárzása a fontos, az üvegházhatás évtizedek óta változatlan.

(és itt lehet fikázni bátran, de felmelegedés biznisz sok-sokmilliárd dolláros iparág, ami nem fog magától bezárni)

2017. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%

Szeresd felebarátodat, mint magadat, kérdező. A globális felmelegedés Isten figyelmeztetése az emberiség pazarló, romboló, környezetpusztító életmódjára és annak befejezésére egyszer s mindörökké. Csak azt szeretné az Úr, hogy becsüljük meg a végítélet után újrateremtett Földet. Bizonyítanunk kell, hogy méltóak vagyunk benne élni.

Elpusztulni nem fog a Föld, de próbatétel elé állíthat minket az Úr, amiben a Jelenések könyvének 21. fejezetének 8. versében említett emberek el fognak bukni. Ám akik mindent megtettek a globális felmelegedés ellen, azok tiszta lelkiismerettel élhetnek tovább Isten országában.

[link]


A Biblia rengeteg kérdésre választ ad és segít megismerni önmagunkat valamint tisztán látni a körülöttünk lévő embereket és világot.

2017. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Aha, csak az a baj, hogy ha Amerika fingik, az egész bolygó fuldokolhat a szagától...
2017. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
MOst majd kapnak az arcukba. Ezek a trópusi hurrikánok csak egyre durvábbak és durvábbak lesznek, ahogy melegszenek a tengerek. Meg nemcsak az. Itt már csak abban lehet reménykedni, hogy a természet előbb törli el a Földről az emberiséget, mielőtt a bolygó Vénusszá válik. Semmi másban nem szabad már reménykedni. MOndjuk erre megvan az esély, a parti területeken szeretnek csomósodni az emberek, azok a területek pedig hamarosan víz alá kerülnek. És akokr hova is menekülnének? A kontinensek belsejében kialakuló sivatagokba? Mit esznek majd, port? :D Merthogy teremni nem igazán fog semmi, maximum az Antarktiszon. De reméljük addigra annyira szétesik a civilizáció, hogy senki nem jut el oda élve :P
2017. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!