Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szórakozóhelyeken a party...

Szórakozóhelyeken a party fotók hogy történnek?

Figyelt kérdés

bocsi ha hülye kérdés nem igazán tudok erről az egészről sokat, a héten fogok menni a barátnőmmel első alkalommal bulizni, még nem tudjuk hogy a kraft-ba vagy a morrisons 2-ba menjünk, de azt láttuk az oldalukon hogy mindig készülnek party fotók.

a barátnőmmel visszahúzódóak vagyunk egy kicsit, kevés az önbizalmunk, habár pont bulizással szeretnénk ebből kitörni, de szerintem egy jó időre megutálnám magam ha látnám hogy készült rólam egy kép egy épp szerencsétlen momentumomban, és mindenki láthatja.:D

a fotókat a bulizók kérésére szokták csinálni, vagy megkérdezik hogy nincs-e kedvük egy fotóra vagy csak úgy spontán történik az egész?


2017. júl. 4. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg megkérdezi a fotós, hogy készíthet-e rólad képet, tehát egyértelművé teszi, hogy le akar fotózni, de ha nem akarod, nem fog.
2017. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt jó tudni, köszönöm:)
2017. júl. 4. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kérdezős képek meg vannak random képek is ám.

Rólam is készültek olyan képek hogy csak lestem hogy WTF?! Persze ha megkérdezik akkor pacekba vágom magam.😎😅

De ha látod hogy közelít a fotós akkor fordíts hátat én is azt szoktam ha érzem hogy már eltorzult a fejem😅.

2017. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez jó:DD köszi a tanácsot:)
2017. júl. 4. 18:54
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Van pár fotós, azok mászkálnak, vagy odamennek csoportokhoz, megkérdezik, csinálhatnak-e képet, vagy lőnek pár random képet a táncolókról, a pultnál állókról, stb. Illetve ha láttok egy fotóst, ti is odahívhatjátok, hogy kattintson párat rólatok.
2017. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Morrisonsba menjetek, ott egész nap a deszpászítóóóó fog szólni, nem vicc, van esemény is hozzá Facebookon :DDDD
2017. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!