Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed a Balaton...

Mi a véleményed a Balaton Soundról?

Figyelt kérdés
Bármilyen szempontból. Előnyök, hátrányok.
2017. júl. 6. 02:15
 1/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
89%
Erre szerintem mindenki a nézőpontja szerint fog választ adni...mint az ötlet nagyon jó volt, de mint sok minden mást ewzt is "magyarosították" sokan és nem bulizni mennek, hanem egyfajta divatból, és stutszszimbólum, hogy "már pedig én ott leszek a szándon'"...30000 lájv videó meg fotó facebookon utána meg egész évben egy szelet csokoládéra sem telik sokaknak. Sok szempontból szórakozóhelyeknek is megártott. Nem is arra használják, mint máshol a fesztivált hogy tágítsák a zenei érdeklődésük, hanem a bevett divat fellépőkre kíváncsiak.
2017. júl. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meg azért mennek mert lehet bulizni, ökörködni, és jól be lehet rúgni.
2017. júl. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fellépők: a legjobb EDM-fesztivál, amit csak el lehet képzelni, szinte minden évben jön Hardwell, Tiesto, KSHMR, R3hab, minden napra jut egy-egy baromi jó live set.


Közönség: én a szervezők helyében bevezetnék egy 21+ korhatárt. Több pesti szórakozóhelyen is működött, itt se lenne akkora bevételkiesés, mert akiket idegesítenek az idióta tinik, azok szívesebben áldoznának a fesztiválozásra, és nagyobb eséllyel érezné jól magát az ember.

2017. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak amit lehet róla olvasni. Az alapján olyan hely lehet ahol nem érezném jól magam. Ami viszont mindig eszembe jut róla, hogy bulizó fiatalok + alkohol + mélyvíz, és már a frász kerülget. Persze erre máshol is van példa, és nem lehetett olyanokról hallani, hogy tömegesen fulladnának bele tóba vagy folyóba. Csak a drogokról hallani. Mit lehet erre mondani? Ha lehetne, én azt mondanám ha valaki ki akarja próbálni, ne fesztiválokon kezdje. De ilyeneket nem lehet mondani, úgyhogy azt mondom a drog az rossz. :) Nagyon fiataloknak jót tenne ha idősebb ismerősökkel mehetnének.


Megnéztem a jegyárakat. :D Ennyiért sátorban aludjak, ott vegyem meg a napi kaját, piát és még a zenét is csak 1-1 ember tolja gépekről? Ezen kívül külön programok sem nagyon vannak. Ár/érték arányát tekintve nem üti meg a szintet.


Közönség. Csak a lányokról láttam, hallottam, nagyjából semmi jót. El tudom képzelni, hogy többségében azért nem ilyenek. Vagy szeretném ezt hinni. Az is biztos, hogy aki ilyen, az nem csak ezen a fesztiválon viselkedik így, tehát ezt nem fognám arra, hogy az ottani hangulat hatása lenne. Viszont ilyen visszhang után, meg az alapján, hogy mennyire nem ad többet egy bármelyik nagyobb szórakozóhelynél, valószínűleg meg fogják kérdőjelezni azt, hogy minek akar kimenni oda valaki.

2017. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenfesztiváltökegyforma.
2017. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ha nem jártál még igazi fesztiválon csak az annak titulálton, mert ez a divat alapon akkor biztos :)
2017. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"azért mennek mert lehet bulizni, ökörködni, és jól be lehet rúgni" - Az összes erről szól, ez se kivétel, te magad mondod.
2017. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fesztiválok nagyon nem egyformák. Mondjuk az nem mostanában volt, de régebben ha jött egy-egy olyan külföldi együttes akiket egyébként itthon nemigen lehetett látni sehol, és amellett még aznap fellépet pár hazai banda akikre szintén kíváncsi voltam, akkor aznap kimentem. Csak miattuk. Egyszer volt, hogy valahol messze 2 egész napon keresztül jó programot adtak, emiatt hajlandó voltam átvészelni a helyi strandon a nappalt (és komolyan nem 200 éve volt, de 50 Ft volt a strandra a belépő), nem bántam meg. Minden más esetben akármilyen világvége messze voltam, az első hajnali vonattal húztam haza. 30-35 órát ki lehet bírni ébren, ha utána lehet aludni eleget. Egyszer jól megvettem a napi nagyon drága jegyet, és programváltozás miatt átkerült másik napra a koncert, na akkor elég csalódott voltam. A színvonal sem javult annyit szinte sehol. Esős időben sár, száraz időben por, a mosdó borzalom, a pia drága és emellett még képes rossz is lenni, állandóan belebotlok valakibe aki venni akar vagy eladni, akármi normális helyen kilométeres sorok, hát az az igazság, hogy én ehhez már tizenévesen is nagyon öregnek éreztem magam, és akkor már inkább megyek el egy normális koncertre, meg valamikor máskor wellnesselni, ha nem is egy hétre nyaralni mert arra már nem futja. Ettől függetlenül hiányzik ez is és ha lesz rá lehetőségem menni is fogok, mert a Fishing elég szimpatikusnak látszik. Arról szól amiről ennek kellene.
2017. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A fesztiválok nagyon nem egyformák. ... Minden más esetben ... szinte sehol. ... állandóan ... "


Tehát egyformák. :)

2017. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem én, és igen de épp azt mondtam el mi az ami sehol nem tetszett annyira. Ami a legnagyobb különbség persze hogy a zene. Egy EDM emiatt már közönségében is más lesz mint egy hard-rock-punk fesztivál, egy művészetek völgye, V4, vagy mondjuk a Sziget ahol meg már annyira minden van, hogy azt se tudnám mikor merre. Már csak emiatt is jobbak szerintem a kisebb, valamivel szűkebb réteget befogadó fesztiválok ez is elég nagy különbséget jelent. És jó hogy ennyiféle minden van már! Amikor a Sziget túl nagynak bizonyult, egész mást jelentett egy VOLT, ahol sokkal kevesebb volt a színpad, meg pár sátor ahol rendes műsorokat adtak kora délutánonként, na meg azt hiszem ott volt először külön higiéniai terület egészen normális felszereltséggel. Örültem, hogy valakik rájöttek mekkora igény lenne erre. Aztán vannak családiasabb fesztiválok, ahol napközben ügyességi játékok meg miegymás van, ami engem annyira talán nem érdekelne, de hallottam másokat nagyon lelkesedni ilyen programokért. Ez is egy szempont, mert valakinek nem az a kérdés, hogy neki melyik fesztivál tetszik, hanem hogy a gyerekét hova engedné el szívesebben. Jó, ha nekem lenne egy 15 éves lányom, én nyilván svájci zárdába küldeném ha nélkülem akarna menni valahova. :D Nem. De egy kisebb, családiasabb fesztiválra inkább elkísérném, mint a Soundra vagy a Szigetre, még akkor is ha az összes egy árban lenne.
2017. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!