Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Balaton soundról mi a vélemény...

Balaton soundról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel idén először úgy döntöttünk, hogy elmegyünk egyet kipróbáljuk. Akik már voltak, mi a véleményük, tetszett-e vagy sem, illetve mennyire számít általánosnak az, hogy mindenki drogozik, meg piál, illetve szexel. Én elsősorban nem ezekért mennék, hanem bulizni és csak jól szeretném érezni magam. Ja és külföldiek, vagy magyarok vannak többségben?

2017. jún. 24. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Bulizós pörgős hely, ennek minden velejárójával, Kérdező. Akad bőven narkó, pia, és rendszerint egy idő után a vendégek bsznak mint a nyulak (voltam háromszor eddig, gyakran megesett, hogy még a sátorba se vonultak be, ott kúrtak az árokparton). Sok a zsebtolvaj és a fosztogató, erre vigyázni kell. Magyar-külföldi arány olyan 40-60% lehet, de ez minden évben változik.
2017. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is hasonlókat tudok mondani, mint az előző. Egyébként, ha te és a barátnőid jól néztek ki, akkor felkészülhettek, mert mindenképpen le akarnak majd itatni, hogy megdughassanak benneteket. Tapasztalatom szerint, a jól kinéző csajok legalább 80, de lehet több százalékát, legalább egyszer megdugják a fesztivál alatt. De sokat akár 3-4 is, sőt olyan is van, akit egyszerre többen.Sőt leszbizés is megy ezerrel. Ettől függetlenül, ha nem akarod, megerőszakolni valószínűleg nem fognak, vagy ha igen, az ugyanúgy bűncselekmény, mint bárhol máshol. Szóval ha voltál már buliban, akkor ahhoz hasonlítható, csak ez napokig tart. A drog, meg a pia az nos hát, mint egy nagyobb buliba kb.
2017. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!