Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szomorúnak és magányosnak...

Szomorúnak és magányosnak érzem magam valaki aki megértő meghallgatna és tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Elég hosszú történet ezért nem írom ide ki de---20f

2017. júl. 6. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem írhatod! :)
2017. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is.
2017. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meghallgatlak :)
2017. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
írhatsz ha szeretnél, meghallgatlak
2017. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Irhatsz :) L
2017. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a figyelmet!

Az lenne a dolog lényege hogy tavaly végeztem el a középiskolát 1.évet kihagytam azt most nem mondom,hogy miért és az idén jelentkeztem egyetemre..De az esélyeim nem túl jók hogy felvegyenek nincs meg annyi pont ami kellene..Ebben az évben akartam még tanulni hogy kicsit javítsak az érettségi eredményemen,de nem sikerült sajnos..Olyan magányosnak éreztem magam hogy a számítógépezésen kívül sajna másra nem volt erőm és nem tudom hogy tudnék változtatni a mostani magamon..Még egyátalán nem volt barátnőm pedig átlagos kinézetem van és ez is már nagyon frusztráló tud lenni egyszerűen egy szerencsétlennek érzem magam aki semmit se tud megcsinálni..A változáshoz pedig rengeteg erőre lenni szükségem amit nem tudom hogy honnan fogom megszerezni..Sőt ha ez még nem lenne elég szinte minden emberi kapcsolatomat elvesztettem már csak 1.ember van akivel napi rendszerességgel beszélek és ő sem valami megértő típus..Már annyira kétségbe vagyok esve hogy gyakran random lányokra is ráírtam a facebookon hogy legyen valaki akivel beszélgetni tudjak de senki nem reagált aki kicsit is szép lett volna..De ha még lenne az a csoda is hogy felvesznek akkor sem tudom hogy tudnék-e barátkozni/ismerkedni eddig az iskolában mindig kilógtam a sorból igy többnyire egyedül voltam mivel sosem érdekelték azok a dolgok amikkel a többiek foglalkoznak ezért kicsit le is néztem őket ami hiba volt természetesen..Ez idő alatt már a számítógép is olyan fontos lett nekem mint sem bármi más a világon gyakran már akkor is ide ülök ha nem szeretnék mert egyszerűen ugy érzem semmi erő nincs bennem

2017. júl. 6. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:

# 6


Te full gépfüggő vagy...limitáld napi 1 órára a használatát és helyette húzzál ki a lakásból a szabadba bármit csinálni.Vidd a kutyát kirándulni vagy csak magadat-kiállításokra-rendezvényekre...kezdj el fotózni-videózni, hogy legyen valami tevékenység a túrádban...


A monitor előtt nem változik meg az életed!

A változásért neked kell tenned;)

2017. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!