Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki segítene...

Van itt olyan, aki segítene nekem, meghallgatna? Kezdek depresszióssá válni, mert senkire nem számíthatok.

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül érzem magam,bárkinek elkezdek mesélni a problémáimról,eltávolodik tőlem,úgy érzem senkire nem számíthatok, pedig van elvileg egy legjobb barátnőm és pár barátnő,valamint egy fél éves kapcsolatom,anyukám,de nem lehet velük semmit megbeszélni és már kezdek mindent feladni,nem látom semminek az értelmét már...Egyáltalán nem tűnik nagy problémának az enyém külső szemmel,sőt szégyenlem is,hogy ilyenek miatt bukok ki,mert másoknak ezerszer nagyobb problémájuk van...
2017. jan. 3. 11:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
20 L
2017. jan. 3. 11:38
 2/14 anonim ***** válasza:
szakits a baratoddal es hanyagold a baratnoket is. majd lesznek olyanok akikkel meg tudod beszelni a gondjaidat.mik a problemaid? akkor meselj itt ha mashol nem tudsz
2017. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mesélj.
2017. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is meghallgatlak, ha ez segít.
2017. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Már elég sokan felajánlották magukat, mint hallgatóság, de én is szívesen meghallgatlak. :) 20L
2017. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Írok nektek privátban és nagyon köszönöm,sokat jelent! :)
2017. jan. 3. 11:58
 7/14 A kérdező kommentje:

Leírom inkább ide.


Nem is tudom,hol kezdjem.

2013 decemberében összeismerkedtem egy fiúval,nagyon hirtelen jött az egész és egyik napról a másikra már egy párt alkottunk. Hihetetlen szép szerelem volt,ám egy idő után előjött a fiú sötét oldala. 4 hónapnyi járás után börtönbe került. Sok embert átvert,szélhámos volt. Furcsa amúgy,mert hihetetlenül intelligens és a megjelenése is magávalragadó,nem egy átlagos figura.. 1,5 évig vártam rá,senkim nem volt,aztán egy nap igencsak magaslóról beszélt velem,pedig úgy érzem nem érdemeltem volna meg ezekután és úgy döntöttem,hogy megszakítom vele a kapcsolatot. Fél évvel később (2016.juniusában) összejöttem a jelenlegi barátommal,akivel féléve alkotunk egy párt. Az első 1 hónap nagyon szép volt,ám utána megváltozott minden. Nem bókol,egyáltalán nem romantikus,ha valamit meg szeretnék vele beszélni,azt hiszik veszekedni akarok,vagy ha segítségre lenne szükségem,azt mondja,hogy oldjam meg,felnőtt ember vagyok...Karácsonyra egy pólót készítettem neki,rajta a kedvenc szövegével,de ahogy kibontotta az ajándékot és meglátta,hogy egy pólót kapott meg se nézte,mi van ráírva és félredobta...Többször akartam már vele szakítani,vagy szünetet tartani,de ilyenkor mindig írta/mondta,hogy nagyon imád és nem bírná ki ha elveszítene,én vagyok neki az igaz...Aztán karácsonykor rámírt FB-on volt barátom (börtönös) kiengedték az ünnepre,mert jól viselkedett és teljesen felkavart...Be kell vallanom,hogy hiába van most barátom,sose tudam elfelejteni az előzőt...A beszélgetésünk óta kicsit ridegebb vagyok a barátommal,amit nyílván észre is vett és most elkezdett hajtani,ajándékokat vesz nekem,állandóan ölelget,puszilgat,bókol...Szombaton jön ki a volt barátom,megbeszéltük,hogy majd találkozunk és megbeszéljük ezt az egészet...Nem tudom mit tegyek,szakítanék a mostanival,de sajnálom és szeretem is,bár lehet hogy nem szerelemből...Aztán van egy másik probléma is. Felvettek az egyetemre,ez még az első évem. Szociális munka szakon vagyok,de úgy érzem,hogy mégse nekem való ez...vagy nem tudom,elég bátortalan vagyok és félek a gyakorlatoktól,a következő félévben családsegítőnél leszek és nagyon tartok tőle,nagyon félek,hogy mi lesz,borzasztó,hogy nem tudom,mit kezdjek magammal...JA még a barátomról: ugye írtam,hogy sose bókol,de ha van valami rossz,ha nem nézek ki éppen jól,azt mindig szóvá teszi,mindig azt mondja hogyhülye vagyok,buta (bár igaz,hogy viccből),de akkor is nagyon rosszul esik,unom már ezeket a vicceket,neki is mondom,de megsértődik. A volt barátom nagyon romantikus,mindig meglepett valamivel,állandóan bókolt,kívánt,hatalmas nagy önbizalmat adott nekem,viszont nagyon féltékeny volt és olyankor agresszívvá vál,a falat ütötte,rúgdosta,ordibált,toporzékolt...

Sajnálom,hogy ilyen hosszúra sikeredett.

2017. jan. 3. 12:07
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem szakíts a barátoddal,de az exeddel se gyere össze újra.

A szakodban miért nem vagy biztos?

2017. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mert nem érzem magam elégnek hozzá,kicsit visszahúzódó vagok,nehezen nyitok kapcsolatot emberekkel és a szaknak pedig pont ez a lényege (szociáis munka),ugyanakkor ezt szeretném tenni,mert jó érzéssel tölt el az embereken való segítés
2017. jan. 3. 12:36
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is dobnod kellene mindkettőt. Tömindegy, hogy melyikükkel maradnál együtt, úgyis hiányoznának azok a dolgok, amik a másikban megvoltak, és csak boldogtalan lennél.

Akkor már inkább szerintem keresgélj tovább, majd csak találsz egy olyan srácot, aki nem olyan zűrös és még meg is becsül.

2017. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!