Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Várta már meg valaki Szabó P....

Várta már meg valaki Szabó P. Szilvesztert előadás után?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne ha valaki már várta meg őt, vagy esetleg más színészt a művészbejárónál,hogy fogadta/fogadták? Kb. mennyi időt kellet várni? Melyik előadás után mentél oda? :)

2017. júl. 8. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan 7-8 éve volt ilyen időszakom, hogy vártuk a színészeket a művészbejárónál. Szabó P. is közöttük volt.


Az, hogy mennyit kell várni, elég lutri. Attól is függ, te mikor tudsz kikeveredni a színházból (már ha megnézed az előadást, ami után megvárod), mennyi smink van rajtuk (és azt lemossák-e vagy hagyják), elbeszélgetnek-e a többiekkel előadás után, el kell-e intézniük mást, le akarnak-e zuhanyozni.


Azt mondanám, hogy 15 és 45 perc között bárhol lehet. Én 45 percnél többet nem várnék.


Mi anno elég sok színésszel találkoztunk / vártuk (Dolhai, Bereczki, Peller Karcsi, Homonnay, Janza Kata, Kékkovács Mara, Oszvald Marika, Vadász Dani, Vadász Zsolt, Fischl Mónika... voltak páran, na). Szinte mindenki jó fej volt... én akkor nem voltam ott, de egyszer egyikük elvileg elég bunkó volt egy ismerősömmel (nem írnám le, melyik, mert nem akarok itt pletykálkodni).

A többség aranyos volt, kedves, kérdezgettek is. A fiatalabb generációhoz már nem volt szerencsém, mert amikor ők kezdték, akkor én már jobban húztam a prózai színház felé, meg amúgy is kinőttem az autogramkérős időszakomból (főleg mert egy időben színházi világban akartam dolgozni és dolgoztam is, ott meg azért nem túl profi dolog, ha az ember fangirl üzemmódban van).

2017. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te jó ég! Mit meg nem adnék,hogy valamelyikükkel találkozzak:D Nagyon köszönöm a vàlaszt!
2017. júl. 10. 10:15
 3/6 anonim válasza:
86%

Szia :)

Rengeteg embert vártam már meg, ha az a 11 annak mondható:D Most volt áprilisban, Abigél után mentem a művészbejáróhoz. Életemben akkor voltam először ott. Jó lett volna valaki "lightosabbal" kezdeni, erre Szilveszter megtisztelt, hogy ő jött ki elsőnek, én meg ledermedtem, hogy basszus ez nen fog menni, jöjjön valaki más előbb. Féltem egy kicsit, node nem Szilvesztertől, mert hallottam, hogyha esetleg nincs jó hangulatban, nem tanácsos odamenni hozzá, de ezt nem tudhatod. Nálam épp jókedvű volt, nagyon aranyos. Ha érdekel még valaki, vagy akármi, írj üzenetet:)

2017. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam!:)))
2017. júl. 21. 16:17
 5/6 anonim válasza:
100%
en is rengeteget acsorogtam a muveszbejaronal anno. bar nekem megis az volt a legnagyobb pillanat amikor varatlanul osszefutottam Alfoldi Robival a szinhaz wc-jeben.
2017. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az érdekes lehetett :D
2017. szept. 17. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!