Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetem gólyabemutatkozóra...

Egyetem gólyabemutatkozóra ötlet? Vélemények?

Figyelt kérdés

Előre is sajnálom, ha kicsit hosszú lesz, de remélem tudtok segíteni (igazából csak véleményezni kellene).

A karon, ahol tanulok, minden évben meg van szervezve egy bál, ahol az elsősöknek be kell mutatkozniuk tanáraiknak egy 20-30 perces előadással.

Általában tanárparódiából és táncból szokott állni az előadás. Van, hogy valamilyen téma (pl. film) köré alkotják meg az előadást.

Az a problémánk, hogy sajnos ez az évfolyam nem túl vevő az ilyen dolgokra, ezért csak nagyon kevés ember jelentkezett az előadásban való részvételre. Összesen heten.

Valakinek van valamilyen ötlete, hogy pluszban még mivel lehetne kitölteni ezt a fél órát? Mert mondjuk a tanárparódiára elmegy 10 perc. Valamilyen táncot is össze kellene dobni. Én retrodisco-ra gondoltam, mert a tanáraink többsége a '80-as években élte igazán az életet. Néhány jó kis pörgős magyar nótát összevágva megalkotunk egy kb. 5 perces táncot (csavard fel a szőnyeget, csókkirály és hasonlók - ide ötleteket szívesen fogadok:D).

Arra gondoltam, hogy még egy közös éneklés is beleférne, de ötletem sincs, hogy mit lehetne ilyenkor elénekelni..Heten.. Tippek?

Vagy hatásosabb lenne egy lip-sync (playback) előadás? Több mai dalt, slágert összevágva, beöltözünk az előadónak, kvázi mint a Sztárban sztár c. műsorban, a különbség annyi lenne, hogy lip-sync az egész. Erről mi a véleményetek? :)

Esetleg van valakinek egyéb ötlete? Nagyon hálás lennék, ha csak pár szóval is véleményezi valaki. :)



2016. jan. 28. 14:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ha ez számít, akkor gyógyszerészhallgatók vagyunk. :)
2016. jan. 28. 14:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Én előadnék valami pörgős Slayer számot
2016. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én is úgy gondoltam, hogy többféle zenei műfajból összevágunk, mint pl. rock, pop, r'n'b, country :D

2016. jan. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!