Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondolnál egy olyan...

Mit gondolnál egy olyan személyről, aki az egyetemen egy csoporttársát sem ismerte meg egy év eltelte után sem (még nevet sem tud)?

Figyelt kérdés
Mi baja lehet? Nooooormális?
2017. júl. 12. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ennyiből még semmit. Lehet, hogy megvan a maga baráti társasága, vagy a csendes, alkotói magány szerelmese, az egyetemet pedig amolyan szükséges rossznak fogja fel, ahol egyedül a tanulásra koncentrál, mert az muszáj, ha sikeresen akarja elvégezni.
2017. júl. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Normális. Remélem, mert én sem ismerem a csoporttársaimat. Csak 1 ember nevét tudom, mert egy nagydumás paraszt akit minden tanár többször is a nevén szólítva zavarja ki.

Nem érdekelnek a csoporttársaim, nem barátkozni mentem oda hanem tanulni.

2017. júl. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Így van, a 2-es jól mondja. Az egyetem nem felnőttóvoda, ahová bratyizni jár az ember, még akkor sem, ha a mai ,,értelmiség" 95%-a azt hiszi. Én azt gondolnám a kérdésben szereplő gyerekről, hogy teljesen ,,nooooooormális". Sokkal normálisabb, mint mondjuk te, kérdező....
2017. júl. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kérdésben szereplő illető én lennék, szóval normálisabb vagyok, mint jómagam. :)
2017. júl. 12. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
Ja, hát utólag próbálhatod kozmetikázni... :D Nem te vagy az, mert akkor nem írtad volna a leírásba azt, amit...
2017. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!