Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a lentebb...

Mi a véleményetek a lentebb látható személyről?

Figyelt kérdés

Milyen jellemrajzot írnátok róla a látottakból fakadó érzések alapján, ha eléggé "elmerültök" a képben? (Nem sz*xuális megközelítésből.)


[link]


2016. júl. 13. 02:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont azt nem tudom elképzelni, hogy ezt a figurát, hogy lehetne szexuális megközelítésből nézni(?)
2016. júl. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vicces lenne egy kép alapján bárkiről is jellemrajzot készíteni. Sajnos, ettől függetlenül persze sokan megteszik, élőben szintén.
2016. júl. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

03:36

Addig jó, amíg így véled.

Nagyon nem akartam megemlíteni a zárójeles részt, de a tapasztalatok alapján kénytelen voltam a sok sz*xuális beállítottságú felhasználó miatt tisztázni a dolgot.

2016. júl. 13. 09:12
 4/6 A kérdező kommentje:

07:41

Nem azt kértem, hogy írj egy oldal jellemzést, hanem hogy a képen látható emberről milyen gondolatok jutnak eszedbe... Mondjuk elsőre.

2016. júl. 13. 09:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem jellemrajznaak hívják.
2016. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiforgatod a szavaimat, de nem válaszolsz a lényegre.
2016. júl. 13. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!