Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Magányos vagyok, nincsenek...

Magányos vagyok, nincsenek barátaim, egyetlen barátnőmmel is lassan feledésbe merül a közös hang. Mit tegyek? Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Facebookon nem vagyok fent, voltam, de nem szerettem. Észre se vesz senki. Vagy majd később lesznek barátok vagy velem van a baj? Jó, mondjuk eléggé visszahúzódó vagyok, nehezen ismerkedek.

16/L

Köszi ha válaszoltok.



2017. júl. 16. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:

A facebookra érted, hogy észre sem vesz senki és azért nincsen facebookod vagy, az utcán élőben?


16 vagy iskolában is tudsz. Jó monsjuk nem most de ősszel mikor kezdődik akkor simán. Városban,szakkörökön,rendezvényeken.


Interneten akár itt is, társkeresőn (bár ez durva hely szinte az összes csajnak nen, hogy egy visszahúzódó 16 évesnek.

2017. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ. Hát igazából sehol sem vesznek észre. Néha, amikor lementem régi osztálytársakkal városnapra vagy koncertre, akkor se törődtek velem és ott se tudtam senkivel ismerkedni.

Igazából én nem vagyok az a tipikus 16 éves tinilány. Nem sminkelek, buliba sem járok, nem volt 61 pasim és nem járok olyan cuccokba, mint amikbe szoktak.

Én inkább kutyázok, sportcipő és melegítő fan vagyok.

2017. júl. 16. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyere el velem moziba. :)
2017. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak úgy random? Okés:D
2017. júl. 16. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:
jó fejnek tűnsz ha beszélgetnél írj rám de míg te 16 én 21 vagyok
2017. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szioo ...en ugyanigy vagyok csak fuiba...ha szeretnel beszelgetni irj nyugodtan.
2017. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, 17f

Ha szeretnéd, írj privátot. ;)

2017. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Középsuliban én is ilyen helyzetben voltam, csak én fiú vagyok. Igazából a végletekig reménykedtem, hogy beilleszkedek és lesznek barátaim, de nem így lett. 1-2 haver volt akivel napközben elvoltam, így nem kellett egyedül lennem. Egyszerűen nem vettek észre vagy ha igen, akkor vagy szívattak vagy pedig azt éreztették, hogy én kevesebb vagyok mint ők. De lehet, hogy ezt csak én éreztem így. Valahogy éld túl a középsulit, utána jobb lesz. Egy teljesen új világ kezdődik. Rájössz, hogy azok az emberek akik semmibe vesznek, egy kicsivel sem többek tőled. Én azt javaslom, hogy tanulj. Gondolom szabadidőd az van bőven. Azokat az emberek akik most az élen állnak, sorra hullanak majd a süllyesztőbe. Ez mindig így van. Tudom, hogy nagyon rossz egyedül lenni és felemészt a magány, de legalább alaposan megismered önmagad. Mindemellett, ha lehetőség adódik, ragadd meg és barátkozz. Merd kinyitni a szád, a csendes embereket könnyen elnyomják és még a tanárok is másképp viszonyulnak hozzájuk. Kitartást, a legjobb dolgok még csak most jönnek :)
2017. júl. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy vagy vele, de lehet ez nem vissza húzódás. Több eszed van annál, mint felszínes idiótákkal társalogni. Én elég nyitott vagyok és mindenkivel beszélek, de kb a nagy semmiről mert nincs közös témám velük. Ez nagyon hasonló. Meg kell válogatni kivel vagy jóban. Majd közeledik hozzád valaki, vagy menj te oda egy másik vissza húzódó emberkéhez. Általában több eszük van, mint a 'belevalóbb' társaiknak.


17/L

Ui: Ha gondolod rám is rám írhatsz. Elég sokan írtak előttem is van kivel beszélgetned és ez jó kezdet. XD

2017. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!