Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan mondjam el az osztálytá...

Hogyan mondjam el az osztálytársamnak, hogy nem akarok elmenni vele fagyizni?

Figyelt kérdés

Pótvizsgázik németből, és én segítek neki, korrepetálom őt facebookon keresztül. (ő fiú)

Azt mondja hogy mindenképpen meg szeretné hálálni nekem egy fagyival. Mondtam már neki hogy nem igazán szeretem a fagyit mert fáj tőle a fogam (ez igaz:D)

Azt mondta, hogy akkor együnk egy sütit.

Nem azért nem akarok elmenni vele mert nem bírom, hanem mert kínosan érezném magam, nem tudnánk miről beszélgetni mivel teljesen különbözünk egymástól.



2017. júl. 16. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem mindenképp próbáld meg, ha segítettél neki facen, akkor csak nem vagytok annyira ismeretlenek egymásnak, és tuti lesz téma, hiába különböztök :)

Osztályról, társakról is tudnátok beszélni, stb.

2017. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Mond azt neki, hogy inkább adjon legközelebb egy húszezrest:d, annak te jobban örülnél.
2017. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Pedig nem lenne szep ha nem mennel el. FAgyi, suti, cola, olyan mindegy. Rendes srac, hogy meg akarja halalni, van intelligenciaja, hogy meg akar hivni.

Lesz mirol beszelni, meg fogsz lepodni. Szerintem a srac majd kezdi a temakat.

2017. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Egész biztos lenne közös téma, ha megerőltetnéd magad, csak ahhoz ugye kérdezgetni kéne a másikat. Ne legyél bunkó, 1 órát kibírsz.
2017. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki őszintén, hogy semmi kedved.


Vagy játszd meg magad, hogy azt higgye, van esélye.

2017. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!