Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » SOS! Ma megyek bulizni és...

SOS! Ma megyek bulizni és felmerült valami bennem. (? )

Figyelt kérdés

Szóval én egy kb. 100 kilós lány vagyok, de akárkit kérdezek nem mond annyinak (pedig nem sértődnék meg). Egy kisebb szórakozóhelyre megyünk egy kis városban. Milyen atrocitások érhetnek? Mire készüljek?

Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2017. júl. 21. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát azért nem mind1, hogy az a 100 kiló hogyan oszlik el, mennyi izom mennyi zsír, mit viselsz, hogyan viselkedsz...


lehet semmi ilyen nem lesz, de lehet megtalál 1 vagy több bunkó...

2017. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
lehet csak én vagyok hülye, de életem eddig 30 évében sosem találkoztam azzal a szóval, hogy atrocitás.
2017. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Hosszú fekete nadrágban és közepes hosszúságú fekete virágmintás pólóban megyek. Sminknek arra gondoltam hogy kiszempillaspirálozom magam és vörös rúzst teszek fel (rúzsmániás vagyok). 170 centi magas vagyok, így jobban eloszlik rajtam a cuccos.

2. Sajnálom, hogy nem találkoztál még vele. Atrocitás jelentései: erőszakoskodás, kegyetlenkedés, viszály.

2017. júl. 21. 17:13
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Bármi történhet. Mész az utcán, akkor is odakiabálhatnak hogy dagadék, vagy ha buliban jól érzed magad, azt láthatod hogy egy csapat emberke rajtad röhög és téged figuráz ki.
2017. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
nagyon sok ferfinak mindegy csak pina legyen, meg sokan csak a rofiket szeretik, szoval van eselyed osszeszedni valakit, ahogy mondani szoktam egy lany elete sokkal konnyebb mint egy fiúé.
2017. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Ékes példái a témádnak a kedves előttem szóló gyökerek.

Egyébként én még soha nem voltam fül/szem tanúja annak hogy bármilyen formában véleményt nyilvánítottak volna egy duci lányról igaz vidéki vagyok itt azért normális egyszerű emberek élnek nem mint pesten hogy mundenki a fellegekbe jár.

légy magabiztos viselkedj nőiesen,normálisan ennyi. Egyébként az éjszakában megesik hogy egy tök átlagos csajt is betalálnak réazegen a kötözködő gyászok azokat elkell küldeni határozottan a pi csába ennyi a titok.

2017. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem se érhet atrocitás, és nem is te leszel az egyetlen gusztusosan jól táplált csaj a szórakozóhelyen.

Talán még pár hódolód is akad majd. ;)

2017. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Ez is egy kis vidéki város :) hárman megyünk lányok, az egyikünk nagyon feminista, ő megmondja a tutit és elküldi melegebb éghajlatra azokat akik bunkók.

Megfogadom a tanácsokat és köszönöm a bíztató szavakat! :)

2017. júl. 21. 18:16
 9/11 anonim ***** válasza:

51% Már unalmas vagy az állandó rinyálásoddal...


Kérdező: Ahogy írták, nem te leszel az egyetlen túlsúlyos egyén a buliban. Nekem vékonyan is beszólnak néha, de úgy teszek mintha nem hallanám meg.

2017. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

SOS??? Mit számít. Tény hogy mind behatások által alakított, emiatt, mentális hiányosságokkal élő emberek vagyunk, kiknek véleményei nem változtatnak tényeken. Akármi miatt is csinálnak akármit is..., ha normálisak lennének, csak szeretnék egymást s legjobbat kívánnák neked is. Sajnáld őket mentális hiányosságaik s torzultságaik miatt.


Minden rendben lesz. Végtelen sikert.

2017. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!