Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ennyire "mumus" lennék, csak...

Ennyire "mumus" lennék, csak mert nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Az a problémám, hogy folyamatosan elhagynak a barátaim, csak azért, mert nem szeretnék velük eljárni minden pénteken lerészegedni. Ennyire nagy gond lenne ez a mai világban? Nekem az nem szórakozás, hogy már az első órában teljesen ki lennék, aztán minden kancigány megujjaz vagy leszoptat, mint őket. Ráadásul táncolni sem tudok, nem is szeretek. Az alkohol íze sem jön be, most mit tegyem a fejem, hogy mennyire bírom? Nekem ez nem szórakozás... Félreértés ne essék, nem "apáca" vagyok, meg ilyesmi, csak ez kimarad az életemből. Sokkal jobban szeretem az időt a barátommal, a szüleimmel, vagy a nagyszüleimmel tölteni, mert tudom hogy ők legalább szeretnek, elfogadnak és ki tudja, meddig lesznek még itt velem. És nem, tudom hogy később sem fogom meggondolni magam. És nem megy el mellettem a fiatalságom sem, mert nekem ez így teljesen jó, jól érzem magam így, csak zavar, hogy folyamatosan a fejemhez vágják ezt. Olyan nagy gond ez manapság? Egyetem ki fognak nézni emiatt? Ott lehetnek még igazi barátaim?

2017. máj. 7. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, te vagy a normális. 16 éves lány vagyok szintén, kétszer voltam bulizni (egy csepp alkohol nélkül!) és még így is azt mondtam, hogy köszönöm, de ebből többet nem kérek. Az "ilyen" barátaimat pedig hanyagoltam, ahogy ők is engem. Lehet még normális embereket találni a nem bulizós típusból :)
2017. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Majd az egyetemen meg tudod,hogy mi az az atyaúristen.
2017. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok, felesleges bármit is tenni értük. Tudom, hogy mit érzel, de nekem elhiheted, hogy az efféle műbarátok egy fikarcnyi erőfeszítést sem érdemelnek. Töltsd az időt a barátoddal, a szüleiddel, a nagyszüleiddel, hiszen írtad, hogy velük jól érzed magad.
2017. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, én 23 évesen se szeretek bulizni..
2017. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem futok én az ilyen "barátok" után... Van egy-két normálisabb barátom is, meg a párom is, akikkel elvagyok, meg a családom. Nem is magamat akartam fényezni a mondandómmal, csak érdekel, ki mit gondol. Meg hát ezért félek az egyetemi évektől is.
2017. máj. 7. 19:51
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Az egyetem a legjobb! Majd egyszer belecsöppensz egy jó kis partiba aztán megváltozik a gondolkozásod :D
2017. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem fog, én tudom. Nem hiszi el senki nekem, de csak én tudom milyen vagyok. :)
2017. máj. 7. 20:03
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretsz bulizni, akkor ne tedd. En a mai napig 90%-ban szivesebben megyek nagyihoz, mint "bulizni". Eletemben konkretan bulizni (szorakozohelyre) voltam vagy 7-8x, ismeroshoz meg vagy 5x. Az egyetemen sem kotelezo semmi, probald meg elszeparalni magad a drogosoktol es a qrvaktol. Nekem sikerult, es orultem, hogy kivetel voltam. :) 29/n
2017. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én sem voltam bulizós soha, és most sem vagyok 22 évesen. Sosem érdekelt, nem értettem mi jó benne. Rám is hülyén néztek, hogy nem tudom mi a jóóó..

Nekem jobb azokkal lenni akiket szeretek, nem kell pia, hogy jól érezzem magam, és szeretek emlékezni rá, hogy mikor min röhögtük szarrá magunkat. (Egyébként azóta már egy műtét miatt, nem is ihatok, nem bírom a piát. )

2017. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tükör másom vagy. Életkorra is.

Nem kéne örök barátok legyünk? :)

Maradj olyan,amilyen vagy!

Harcolj az álmaidért!

2017. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!