Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? (Többi lent)

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet,hogy roppant kellemetlenul erzem magam ha egy rokonomnal alszok vagy ott kell lennem huzamosabb ideig.Főleg akkor mikor WC-re kell mennem náluk nagyobb dolog miatt.Ezert is mikor tudom,hogy ott kell lennem egy rokonomnal 1-2 napot elotte nem eszek es a rokonomnal se nagyon ,hogy kibirjam wc-zes nelkul.


Azonban most az a helyzet fordult elo,hogy 3-4 napot ott kell toltenem egy rokonomnal es szerintem ezt nem fogom kibirni WC-zes nelkul.. Szerintezek mit tegyek,hogy ne kellken wcre mennem ?:/



#alvás #rokon #WC #kelletlenbszegyen
2017. júl. 22. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyél csípőset.
2017. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Emberből vagy, nem éheztetheted magad amiatt, hogy ne kelljen WC-re menned. Egyél nyugodtan és idővel menj is WC-re mint minden normális ember. Ja és gondolom a szagot akarod elkerülni: gyorsan húzd le!
2017. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A szagot is de amugy az egesz helyzetet...olyan szegyen lenne ha mondjuk meglatnak,hogy ott ulok a wcjukon es sz*rok...bele se merek gondolni...
2017. júl. 22. 12:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát nagyjából gondold át hogy mi van a közelükben és gondolkodj alternatíváról.

Esetleg építsetek egy rendes kinti budit. Ha fából lesz, akkor a négy sarkánál gerenda kell. A két oldalát előre csináljátok meg áthidaló szarufával, majd a helyére állítva, adjatok hozzá még néhány szarufát, aztán be lehet deszkázni meg cserepezni az oldalát, tetejét.

2017. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel minden ember székel, ebből nem kell nagy problémát gerjeszteni. Nem az éhezés a megoldás. Mondd meg a rokonodnak, hogy kissé zavarban vagy, ha nem otthon kell wc-re menned, ezért legyen olyan kedves, ha ez következik, akkor vonuljon már el 10 percre. Menjen ki a kertbe, boltba, akárhova. Te végzel, lehúzod, illatosítasz, kész, és mindenki boldog.
2017. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért látnák meg ahogy a Wcn ülsz?Nálunk ez zárt ajtók mögött folyik..
2017. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, a rokonaid a legkevésbé sem foglalkoznak azzal, hogy te mikor, hányszor ülsz be a klotyóra.
2017. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én például még anno amikor általánosba jártam, a 8 év alatt egyszer sem (!) nagy wcztem a suliban.

Na meg volt egy srác aki szintén csak ő a középsuliban...

Fogta magát és inkább hazament.. :D

2017. júl. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En ugyanigy voltam..Se altalanosba,se kozepiskolaba nem nagy wcztem
2017. júl. 26. 12:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az zavar, hogy ülsz a wcn, trónolsz, nyomod kifele a cuccost és pont bejön valaki. Hiába nem lát, a hangokat hallja..
2017. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!