Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek miért cigiznek?

Az emberek miért cigiznek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Menj aludni 😂
2017. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Főképp stressz oldás miatt, ezzel pedig rászoknak, így mint a drog természetes szükséglet lesz.
2017. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Mert jól esik nekik.
2017. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Mert jól esik nekik,ja. Azt csinálnak ,amit akarnak.
2017. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Megnyugtat a tudat, hogy megöl még mielőtt minden rosszabra fordul. Meg leköt.
2017. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Feszültség-levezetés miatt.
2017. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A dohánygyárosoknak és trafiktulajdonosoknak is meg kell élni valamiből
2017. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert elhitetik velük, hogy a cigi oldja a stresszt ès nyugtat.

(Mígnem egy szèp napon az összes megspórolt "idegeskedès" mind szèpen a nyakukba zúdul egy kellemetlen orvosi diagnózis után).

2017. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Clay Morrow ***** válasza:
Mert nekem jólesik.
2017. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a pillanatoknak szeretek élni. Egy boldog, egy szomorú, egy vicces, egy haragos és stb... Ezzel arra akarok célozni, hogy szeretem a reggeli kávé mellé elszívni a cigim, szeretek kaja után cigizni egy jót, szeretek egy cigi mellett beszélgetni másokkal vagy haverokkal, szeretek egy jó sör mellett cigizgetni, szeretek este kimenni az udvarra, leülni, nézni az eget és közbe cigizni. Imádom azokat a pillanatokat is, mikor nincs cigim. Mondjuk elmegyek strandra egy jó barátommal, és elfogy a cigi, vagy buli közben elfogy a cigi, aztán próbálsz minden honnan szerezni. Egy finom fagyi közben cigizni, szidni a cigit mikor fociztok, mert pár sprint után már kivagy, de ezt te élvezed, mert így mégjobban esik kihajtani magad, és szeretem a cigit testmozgás után, olyankor nagyon jól esik.

És ezeket a jó pillanatokat mindd a cigi adja. Én e szerint élem az életem, ami jól esik, azt csinálom. Ezek az apró pillanatok is képesek boldoggá tenni az egész napod, mert a sok kicsi össze adódik. De ugyan ilyen jó mikor csokit eszek, mikor nevetek egy jót, mikor barátokkal szomorkodok, vagy beszélek egy jót, mikor ismeretlen embereket ismerek meg valahol. Sokan mindig a nagy örömöt keresik az életben, és épp ezért lesznek boldogtalanok. A sok kis pillanatokat ki kell használni, élvezni kell. Ez nem a cigire szól, senki ne kezdjen el se ezért, és se másért cigizni! De nem baj ha vannak bűnös élvezetek az életedben. Aki szeretné az csinálja. Én élvezem, és ezért csinálom. Mindenki mögött van egy történet hogy mit miért csinál. Egy hajléktalan alkoholista is lehet inteligens, nagyon okos ember. Nem tudhatod hogy jutott oda, még nem ismered a történetét, hogy mit miért csinál.

Van a városomban egy hajléktalan alkoholista. Az a hajléktalan alkoholista egy bíró volt. Apum is bíró, régen ez az ember nagyon jó barátja volt. De elkezdett belemenni olyan dolgokba, ami miatt elvették a doktori címét. Tönkre ment az élete, elkezdett piálni, hajléktalan lett egy annó gazdag, okos,bíró. Ezt csak azért írtam le, mert a cigi káros, de sokaknak megvan a sztorija hogy miért és hogyan szoktak rá.

2017. júl. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!