Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet buliba keveredni,...

Hogyan lehet buliba keveredni, ha nem ismerek senkit?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami jó iszogatós őrültséges estét 😁🍻


Nyaralni vagyok Balatonon, és közelben nincsenek ismerőseim, és szóval... meghívni nem tudok senkit, nincs hely a nyaralónkban, az egyedül elszabadulok valahova dolog meg nem műxik igazán 😃


Van valakinek ötlete-tapasztalata, hogy hogyan lehet ismerőst szerezni nyaraláson, 0 kapcsolattal a környéken?


2017. júl. 26. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Tinder. Lekorlátozod pár kilóméteres körzetre, jobbra húzol pár csajt.

Utána elhívod bulizni.

2017. júl. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

0 match. Nem vagyok fotogén sajna 😃


És hiába van beírva, hogy barátkozni szeretnék, vagy hiába veszem ki és írom be helyette, hogy 188cm, egyik se működik. Pedig nem látom gáznak a képeimet, de valamiért mégis azok. Ez van.


Más ötlet?

2017. júl. 27. 01:30
 3/14 anonim válasza:
Attól függ hogy melyik részen vagy de pl siófokon beülsz egy belvárosi kocsmába hozzácsapódsz egy szimpatikus társasághoz és csapatjátok
2017. júl. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az az, ami nekem nem működik. Szükségem van rá, hogy legyen egy alap bizalom a szituációba, és részeges emberekkel a kocsmában haverkodni nem túl bizalomgerjesztő. Vagy nem tudom 😃 szóval nekem a kocsmás rész előtt kéne megismerkednem velük.

Nem tudok rájönni hogyan kerülhetek bele vagy teremthetek ilyen szitut.


Olyanra kell gondolni pl, hogy iskola/munka/sporttárs, akikkel olyan szituban találkozik az ember, hogy ott könnyű eldumálgatni. Lehet valakinek a kocsma ilyen, nekem sajna nem :/

Strandot gondolnám lehetőségnek, de ott mit? 😃

2017. júl. 27. 03:15
 5/14 A kérdező kommentje:
Amógy déli part közepe. Fonyód B.Lelle stb...
2017. júl. 27. 03:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert aztán NETEN egy ismeretlen az bizalom gerjesztőbb, mint ÉLŐBEN, SZEMÉLYESEN egy kocsmában ismerkedni...
2017. júl. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen.
2017. júl. 27. 08:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Reménytelen vagy
2017. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
inkább csak nem elég találékony. de úgy tűnik ez nehéz helyzet, ha senkinek sincs használható ötlete :(
2017. júl. 27. 14:05
 10/14 anonim ***** válasza:

igazából írtak már használható ötleteket, de azokhoz nyitottnak kell lenni. ha begubózol senki nem fog veled ismerkedni, akár kocsmában vagy, akár a neten.

nyiss az új felé! :)

2017. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!