Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet buliba keveredni,...

Hogyan lehet buliba keveredni, ha nem ismerek senkit?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami jó iszogatós őrültséges estét 😁🍻


Nyaralni vagyok Balatonon, és közelben nincsenek ismerőseim, és szóval... meghívni nem tudok senkit, nincs hely a nyaralónkban, az egyedül elszabadulok valahova dolog meg nem műxik igazán 😃


Van valakinek ötlete-tapasztalata, hogy hogyan lehet ismerőst szerezni nyaraláson, 0 kapcsolattal a környéken?


2017. júl. 26. 23:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nincs olyan szitu, ha csak nyaralni vagy ott teljesen egyedül. Nem leszel semmilyen közösség része pár nap alatt.

Vagy túlleszel egy kínos ismerkedésen egyes egyedül, ami tényleg nem valószínű, hogy be fog jönni. Ha hozzám odatévedne valaki smalltalkolni, elég furán néznék rá.

VAGY berúgsz egyedül és ráakaszkodsz valakikre részegen, amikor már fel vagy oldódva. Vagy otthon matyizol hétvégéig.


"inkább csak nem elég találékony. de úgy tűnik ez nehéz helyzet, ha senkinek sincs használható ötlete :("

Javítanám arra, hogy "nehéz a helyzet, ha nincs használható életed". Ki megy egyes egyedül nyaralni haverok nélkül?

2017. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

dolgozgatok itt, szóval nem csak nyaralás, de többnyire az.

Munkatársak már kilőve, ezért akadtam el. Szóval tök nem erre számítottam :D

2017. júl. 27. 21:36
 13/14 anonim ***** válasza:
Pontosan hol melózol?
2017. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Balatonboglár.
2017. júl. 28. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!