Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért csinálják a lányok...

Miért csinálják a lányok messengeren azt hogy nem válaszolnak az üzenetekre?

Figyelt kérdés

Példa: ír egy fiú valamit a csajnak. Csaj felmegy messengerre, de nem nézi meg az üzenetet, és válaszolni se válaszol rá. Csak pár perc, netán óra múlva reagál rá, hol ott fent volt előtte többször is messengeren. Ebbe mi a jó? Meg abban hogy az utolsó szót se nézik meg a lányok.

Jó nézni hogy mennyi piros szám van az ikonon a főmenüben vagy miért?:D tényleg kiváncsi vagyok erre.



2017. júl. 29. 14:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

#10-es kell az a pár nap pihenő hogy kinyomjon magából egy jól megfogalmazott, komplex 2 szavas mondatot?


Ha éppen bekapcsolom a mobilnetet is hazafelé menet és felugrik 4 chatfej akkor megírom nekik, hogy mobilról nem tudok rendesen válaszolni ezért majd otthon kb 5 óra múlva tudok rendesen, érdemben írni.


Kb ilyen nehéz lehet megírni valakinek, hogy most nem vagy válaszképes, vagy csak nem akarsz beszélni nem pedig bambulsz továbbra ki a fejedből a facebookon. De ez már annyira érdemtelen téma, aki nem ír vissza / válaszol neked rendszeresen úgy hogy utána nem kér elnézést, vagy ad rá magyarázatot -nem direkt, csak mondjuk annyit ír, hogy fáradt volt- azzal nem kell tovább fojtatni a beszélgetést és meg van oldva. Majd a barátai is ráunnak ha velük is eljátssza.

2017. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11,De ha épp le van zsibbadva az agya, és nincs kedve koncentrálni? 10-es vagyok
2017. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kérem szépen hogy az ilyen vitákat/párbeszédeket privátban oldjátok meg, és ne itt fejtsétek ki egymásnak a gondolataitokat. Köszi :)
2017. júl. 30. 20:19
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtunk egymásnak privátot, szerintem már eléggé kifejtettem a véleményem. A 12-edik komment alapján pedig úgy éreztem nem fogom ugyanazt a kérdést másodjára csak máshogy megválaszolni.


-Nyilván most én voltam a kancsó, hogy nem válaszoltam, rám lehetne húzni az írásom alapján-

2017. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Aszociális vagyok, néha nincs kedvem válaszolni. Elég fárasztó tud lenni az állandó jópofizás, hülye társadalmi normák. Szóval csak nincs kedvem az emberekhez.
2017. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én azért nem mert azt sem tudom ki az ismeretlennek minek írjak vissza? Gondolom az ilyen kanos idióták írnak az én esetemben főleg miko megtekintem az adatlapjukat bár szerencsére nem nagyon szoktak jelölni egy évben 2szer max. De nem szoktam vissza jelölni mivel hogy nem tudom ki az de gondolom azért jelöl be hogy ismerkedni akar bár még sok arra sem képes hanem jönnek itt a kamu szövegekből én meg nem vagyok olyan hülye hogy nem esik le miért ír. De nyilván ez a Ismerős vagy valahonnan nem is tudom honnan típusú ne csodálkozon hogy nem írok vissza.
2021. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem nagyon néha jelölnek be de én sem írok vissza mert nem ismerem ebből arra nem képes mind hogy leírja ismerkedés céljából ír, pedig nem vagyok olyan hülye hogy nem esik le. Az a gond általában amelyik rám írsogál az mind csak arra megy és egy sem komolyat keres.
2021. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!