Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Görög nyaralás alatt megismert...

Görög nyaralás alatt megismertem egy csajt az itteni diszkóban, és szinte az egész napot együtt töltjük, mégis bizonytalan vagyok, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Egyik eshetőség hogy maradok még ezt Ő is felhozta, totál elvesztettem a fejem, azt tudom hogy nagyon jól érezzük egymást, jelenleg egyedül van, de ez már aznap este kiderült a jelekből mikor ott voltam a klubban.

Még egy hét van hivatalosan a nyaralásból, addig ki kell okoskodnom hogy mi legyen. Maradok pár napot még és megbeszéljük a dolgot, aztán itthon felmondok és visszamennék, Angol középfokú nyelvvizsgám van és mellette egy szakmám, jelenleg futárszolgálatnál dolgozom de ez nem szakirányú.


Volt már valaki ilyen helyzetben, vagy esetleg ismerőse? Mi ilyenkor a teendő? Meddig lehetek az országban legálisan, kezdetben elvállalnék bármilyen normális munkát hogy talpon maradjak.


Egyik szülő részéről fogalma sincs, másik azt mondja tesómmal együtt hogy ha még egy kalandnak is fogom fel, nem veszítek semmit, mert ettől csak jobb lehet.

24F


2017. aug. 6. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Nem sieted el ezt egy kicsit? Mármint mióta ismered a csajt, egy hete? De máris fognad magad és kiköltöznél miatta görögbe?


EU-s ország, addig maradsz ameddig akarsz. Viszont ha ott akarsz munkát vállalni azért van vele papírmunka, TB-t is el kell elintezni, lakhatást megoldani. Viszont munka kapcsán így is problémás a helyzet, mivel most kecmeregnek ki egy gazdasági válságból azért nem olyan könnyű jelenleg munkát találni, főleg hogy nem beszélsz görögül se.

Nyári kalandnak jó, de ezek a románcok nem tartósak. Szerintem gondold ezt jobban végig, mert ez így eleg felelőtlen és elhamarkodott döntés lenne, csak úgy felmondani és kiköltözni külföldre egy csajért, akit alig ismersz.

2017. aug. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon elsieted.
2017. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!