Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Love.hu társkeresőn valaki...

Love.hu társkeresőn valaki találta nár meg a párját?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 06:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen jó volt az oldal, de tele lett kamusokkal.... mind két oldalról....

Inkáb már csak szexpartner kereső lett...

2017. aug. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Svamonik válasza:

Mi 10-11 éve ismerkedtünk meg ott a férjemmel. 7 éve vagyunk együtt komolyabban. Augusztus 15.-ére várjuk az első babánkat. :)

A mostani viszonylatokat nem ismerem. Akkor is elsősorban kamu vagy szexpartner keresőnek számított inkább.

31/L

2017. aug. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen jó volt,de úgy hallom már nem jó az oldal..
2017. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gondolom igaz erre is, mint az összes többi hasonló korú oldalra. chat.hu-nak sincs már semmi létjogosultsága, pedig 10 éve még mekkora dolog volt...
2017. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat aki igen, már házasok és úton van a 2. gyerek. De ők úgy 10 éve tálaltak ott egymásra.

Nekem pár éve nem sikerült semmi értelmes emberbe futnom, pedig a jelenlegi párom is fenn volt csak azt hiszem nem egyszerre vagy az életkor miatt nem estünk bele egymás szűrőjébe.

2017. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régen jó oldal volt. Most már szex partnerkereső lett. Meg férfiak alpáriak, bunkók, lelki nyomorékok vagy pszichopaták.
2017. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tarskereson valahgy nem jott eddig ossze semmi, pedig a kinezetemmel nincsen gond az eddigi tapasztalataim alapjan.

En ugy vagyok vele hgy minden lehetosegeteg kell ragadni, nem fog az ajton kopogtatni ha nem mesz utana ;)

F

2017. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy nagy kalap fost nem ér már az az oldal.
2017. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gratulálok azokbak akinek összejött ott az ismerkedés ;)

2017. aug. 6. 12:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem még egy társkeresőn sem volt szerencsém. Pedig már 10 éve fent vagyok. Sok a kamus, és válaszolni sem nagyon akar senki sem. Aki válaszol az meg bunkó és elutasító.
2017. aug. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!