Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek abban hogy neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban hogy neten keresztül is meglehet találni az igazit? Volt már olyan aki társkeresőn vagy esetleg facebookon találta meg az igazit? Társkeresőn mennyi az esély?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
add fel, semmi esély rá...
2012. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igazit nem (nem is keresek), de szexpartnert találtam már neten (itt is).

F

2012. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem.
2012. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de egyébként is, szerinted igazi, vagy különleges lenne úgy? mint mondasz majd a gyerekeiteknek ha kérdezik, hogy ismerted meg aput vagy anyut? lájkoltam facebookon..(y)
2012. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Esély mindenhol van rá, csak nyitott szemmel kell járni.

De inkább lépj ki a nagyvilágba, a levegőre, hidd el, kellemesebb egymás szemébe nézve elbeszélgetni elsőre, mint a gombokat nyomkodni.

2012. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen ha minden igaz hamarosan találkozunk személyesen is.
2012. aug. 22. 14:01
 7/10 szelesoldier ***** válasza:

Ellenpélda:

Én interneten találtam meg az igazit, külföldön voltam szóval maradt ez de már nem úgy akartam itthon folytatni, olyan egyedül voltam mint a kisujjam így regisztráltam és sikerült is.

2012. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

En is interneten keresztul ismerkedtem meg a parommal es nagyon jol megvagyunk....

Mi a badoo-n ismerkedtunk meg

2012. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mi is a facebook-on ismerkedtünk meg a barátommal.Nagyon jól megvagyunk és nagyon szeretjük egymást,már több mint egy éve!Igaz,hallomásról már ismertük egymást,meg van közös ismerősünk is,de azelőtt sosem találkoztunk.Hát nekünk bejött ez a netes ismerkedés :D

Társkeresőn nagyon sok az őrült meg a pedofil.

2012. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

mi a férjemmel netes társkeresőn ismerkedtünk össze. én fél éve voltam akkor már fenn, ő 1-2 hete? nem emlékszem pontosan.


9 hónapja volt az esküvőnk másfél év után. nagyon boldogok vagyunk:)


esély van:)


26/N , a férjem 23

2012. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!