Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy örökmozgó Liget Clubba...

Kérdezőférfi kérdése:

Egy örökmozgó Liget Clubba járó lányhoz, hogy zárkózzak fel gyorsan?

Figyelt kérdés
Én inkább max. eljárok ide oda találkozni és beszélni a haverokkal. Ők se nagyon disco mániások mint én! Viszont a barátnőm az a tipikus lány aki szeret szórakozni és táncolni a discoba eljárva. Még nem voltam vele discoban , de előbb-utóbb bizti hogy felhozza a témát hogy jöjjek el vele. Arra gondoltam hogy haverokkal bepótlom a dolgot, de ahogy írtam nem szeretnek elmenni oda ahogyan én se. Egyedül nem mennék mert az milyen lenne már oda valakivel mennek, viszont legelső alkalommal vele nem szeretnék leégni, hogy nem tudok táncolni. Sőt igazából nem is nagyon szoktak táncolni ma a discoban ahogy a szüleink tették annak idején inkább csak ugrálnak, két kezüket a magasban tartják és kész. Megszeretnék változni hogy vele lehessek csak nem tudom hogy mitévő legyek. Nekem a disco eddig nem volt téma nem így szoktam kikapcsolódni a barátokkal. 25f

2017. aug. 6. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolat?

Akkor meg fogja érteni, hogy nem szerrtsz diszkózni meg táncolni, és majd találtok más közös progit.


Persze néha leugorhatsz vele egy laza estére. És majd ő megtanít táncolni! 😃


És valóban nem szól másról, minthogy érezd a ritmust, és valamit mozogj az ütemre, rázd magad vagy akármi 😃

2017. aug. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi igazad van
2017. aug. 7. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!