Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyan srác (vagy...

Van köztetek olyan srác (vagy akár csaj), aki hozzám hasonlóan rosszul van az ilyen lázadó/örökmozgó/motivált/életvidám csajoktól?

Figyelt kérdés
Az a típus, aki állandóan bulis/külföldi utazgatós képet posztol, állandóan valami rendezvényen/mozgalomban kell részt vennie. A facebook-n naponta jelenik meg, hogy "XY esemény iránt érdeklődik", állandóan olyan posztokat képeket ír ki, ami azt sugallja, hogy neki a világon semmi problémája sincs és minden percben élvezi az életet, de legalábbis sosem vall kudarcot még akkor is ha leszakad az ég, villámlik, elkésik stb. Ezernyi barátja van szóval sosincs egyedül. Nekem csakis a szentimentális, "butuskás", "ügyetlen" csajok jönnek be, akikben tényleg van egy kis nőiesség és finomság, nem pedig ezek a ringlispil szerű, örökmozgó, lázadó csajok, mint mondjuk ez (kb. erre a kaliberre gondolok): [link]

2016. nov. 25. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok rosszul, mert nem nézem őket. És azért nem nézem, mert nem akarok rosszul lenni. És hála az égnek, nem állnak péklapáttal a hátam mögött, hogy de igen is, nézzem! Téged kényszerít valaki?
2016. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Szóval neked a nőiesség azt jelenti, hogy valaki butuska, ügyetlen és nem éli az életét? Gratulálok.
2016. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Nekem se jön be ez az egyértelműen önmagát megjátszó, csak a ruhákra és a látszatra adó, mozgalomba járó típus, aki meg van győződve az igazáról és az ellenvélemény gonoszságáról, de képtelen még a statisztikai tényeket felfogni is, nemhogy elfogadni.
2016. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Megmosolyogtam a kérdést. Én egyszerre vagyok örökmozgó lány, ügyetlen is néhanapján, de nőiesség is van bennem. Ezek nem zárják ki egymást. A pörgős életemet amúgy nem posztolom ki Facebookra. Én az otthonülős embereket nem ítélem el, mindenki onnan merít energiát, ahonnan képes, abból viszont elegem van, hogy az introvertált személyiségű egyéneket úgy állítják be, mint a filozófia és tudatos gondolkodás mesterelméi, a kultúra élharcosai, az extrovertált embereket mint élvhajhász/hedonista agyatlan csürhét, akik felszínesek csak a "bulika" számít nekik. Igenis össze tudom egyeztetni a szórakozást a kultúrával, úgy, hogy közben a szociális interakcióim is fejlesztem.
2016. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező, itt azt hiszem inkább neked van magaddal problémád. Miért nincs életed? Ha lenne, nem lenne időd ilyenekkel foglalkozni, figyelni. Én sem vagyok olyan az olyenekért, de leszarom őket, amíg személyesen nem okoz nekem vmi bajt.

Amúgy lehet, hogy nem őket rühelled, hanem magadban rühelled azt, hogy te miért nem vagy olyan, miért nem vagy népszerű, miért nincs annyi elfoglaltságod, barátod? és ezt rávetíted a másikra, ezt utálod bennük.

Szóval, get a life.

Az viszont hogy neked a szentimentális, ügyetlen butácska öszegzi a finom nőiességet..hát, ehhez nincs mit fűzzek. Sok jót ne várj amíg így gondolkozol.

2016. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Szóval, get a life."

Persze, na és aztán hogyan?

2016. nov. 25. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:
2016. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
nekem a karrierista hülye 3,14csákból van elegem.
2016. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7: Ez egy másik kérdező, de ez is jól mutatja mennyi egyforma ember van és az általam említett jelenség is mennyire gyakori.
2016. nov. 25. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj es meg a hashtagek is ugyanazok egesz veeltlenul :-)) jol van.

Ott is leirtam, itt is leirom, hogy keresd meg a magadnam valo csajt es tul van targyalva.

2016. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!