Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fent van valaki? Mit csináltok?

Fent van valaki? Mit csináltok?

Figyelt kérdés

Mit csináltok holnap? Vagyis ma :D mi a terv? Miért nem alszotok? (kort és nemet is légyszi) :D

Én mondjuk csak simán nem tudok aludni :D nekem nincs sok tervem holnapra szerintem alszok, és lehet megkapom a nyári diákmunkás fizumat. tehát kedden megvehetem a telefonomat mert már hónapok óta tervezem és minél hamarabb meg akarom venni :D a munkát már szerencsére 2 hete befejeztem. meséljetek valamit ti is :) voltatok/vagytok diákmunkán a nyáron? várjátok a sulit?

17/L



2017. aug. 7. 00:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ma még elolvasom gyakorin azokat a kérdéseket amik érdekelnek holnap pedig nagyrészt az X-aktákat fogom nézni.
2017. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Gyakorizok kicsit:D

Holnap (vagyis ma) barátnőmmel találkozunk:)

2017. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ja és 15/L

#2. voltam

2017. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Psycho ***** válasza:

Holnap (ma) kora délután lazulás, koraeste meg egy jóbarátomat kísérem el az edzőmeccsére, ő játszik, én drukkolok. :D

Jelenleg még nem vagyok álmos, netezgetek (gyakori, youtube, facebook), lehet egy film is belefér még.

Én már melózom, de szeptembertől ismét suli, egyetem, levelezőn. Várom igen!

Jó telefonozást előre is! =)

28/F

2017. aug. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A Lost című sorozatot fogom nézni. Tudom, hogy régi, de nekem kimaradt, és jókat hallottam róla.
2017. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Későn ébredtem.

A tervem, hogy beveszek egy 1/2 fájdalomcsillapítót mert fáj a fejem, reggel valszeg látogatóba megyek.

Nem várom a sulit és diákmunkán sem voltam.


50N

2017. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Olvasom a gyakorin a kérdéseket. Ma pihenni fogok, és sorozatot nézni, esetleg olvasok valamit. Hmm, nem diákmunkán voltam, de dolgoztam a nyáron bár jelenleg már nincs munkám. Most pedig az egyetemet várom, kíváncsi vagyok milyen lesz. 18F
2017. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Délelőtt lesz egy megbeszélésem,délután pedig megyek edzeni,este pedig előre láthatólag bulizunk egyet.Azért nem alszom,mert kikell még mennem majd a reptérre pár barátomért,viszont eléggé unatkozom.😄😄🤙🏻

20/L

2017. aug. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hackerranken oldok meg programozási feladatokat és elakadtam, szóval instant gyakori :D
2017. aug. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én balcsizok. Valaki van még itt?
2017. aug. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!