Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék előnyt kovácsoln...

Hogyan tudnék előnyt kovácsolni a 190 cm körüli magasságomból, ha nem 80-90, csak 70-75 kiló vagyok?

Figyelt kérdés
És minden erőfeszítés ellenére sem sikerül tobb kilót felszednem, sem zsír, sem izom, sem egyéb formájában. f19

2017. aug. 8. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne többet felszedni?
2017. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rosszul csináltad, azért nem híztál zsírra és izomról.
2017. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne vicceljél, csak megállsz az utca közepén, és már eszi az összes fiút az irigység körülötted... A lányoknál meg eleve plusz pontokkal indulsz. És nem sovány vagy, hanem fiatal. Ebben a korban szinte lehetetlen tömeget növelni, tudom. Elhízni ugyan nem fogsz sose, de majd 30 éves korodra feljön neked is egy 10-15 plusz kiló. Te majd annak örülni fogsz nagyon, akik meg már 19 évesen olyan jó húsban vannak, azok addigra olyanok lesznek, mint egy ipari hordó, elég csak az egykori haverok közt szétnézni... Akkor nagyon örülni fogsz annak, hogy vékonyabb fajta voltál. Csak legyél még türelemmel.
2017. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb veled egymagas vagyok. A vesémet eladnám, hogy olyan legyek mint te
2017. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ebben a korban szinte lehetetlen tömeget növelni, "



Én 19 évesen pont ezt csinálom, csak megfelelően kell enni.

2017. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pont jó!

Nem kell ezen változtatni.

24L

2019. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!