Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Túlsúlyosan be tudok illeszked...

Túlsúlyosan be tudok illeszkedni egy új iskolába?

Figyelt kérdés
Pestre akarok menni továbbtanulni, túlsúlyos vagyok,Félek hogy fogok tudni bbeilleszkedni es önfeledten magamat adni és nőnek érezni magamat, nem akarok gúny tárgyává válni! Hogyan fogadjam el magam? Egyébként fogyni akarok de lassan megy es nem akarok újra koplalni,mert az tett tönkre,hogy fogjam fel a továbbtanulást hogy ne utáljam magam,mert ez nagyon visszataszítóvá tesz sajnos :'( 158/68 18/L

2014. jún. 11. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne mutasd hogy zavar és legyél nyitott és vicces engem is befogadtak. Utána hogy már nem is stresszeltem emiatt egy év alatt le is ment 25 a kis plazacicakkal jártam futni kondizni vittek mindenhova azt mondták szeretnek mert kedves vagyok. szval hozzaallas kerdese is na meg tarsasag :)
2014. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia. Igen, betudsz illeszkedni ha előtte elfogadod magad a bőrödben. Természetesen, ha kitűzted azt a célt, hogy fogyni szeretnél akkor a cél lebegjen a szemed előtt. De ha lehangol és félénk vagy, mert rosszul érzed magad a bőrödben akkor mások felé kezdeményezés, barátkozás is nehezebb lesz.

Aki normális ember, elfogadja a másikat attól függetlenül, hogy duci vagy éppen csont sovány, alacsony vagy magas, vörös vagy fekete hajú..


20/L

2014. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy előttem is írták. Abban a pillanatban ahogy nem azzal foglalkozol egyfolytában, hogy hogy nézel ki vagy mások mit gondolnak, felszabadult, vidám és könnyed leszel és ez egyszerűen szimpatikussá tesz és "bevonzod" majd magad köré az embereket! Nyilván ez egy nehéz folyamat, de nem lehetetlen! Nekem is sikerült, pedig én nagyon magamnak való voltam. Kitartást neked =)
2014. jún. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia. hát persze simán menni fog. csak nyugodj le és kedves legyél.:)
2014. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!