Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik hogy valaki annyira...

Létezik hogy valaki annyira elfoglalt, hogy hónapokon keresztül nem képes velem találkozni egy normálisat, merthogy neki mennyi dolga van?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak kifogás mindig?


Huszonéves egyébként


2017. aug. 8. 12:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem akar közös programot szervezni velem
2017. aug. 8. 12:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak leráz, ne keresd őt soha többé, próbálj meg valaki mással barátkozni.
2017. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy nem sokszor ér rá, de hidd el, hogy még a legelfoglaltabb ember is meg tudja oldani a találkozásokat. Csak akarni kell...
2017. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pl. én most ilyen cipőben járok, de én családos vagyok, a munka mellett még van 2 gyerekem is, a nagyobbik is csak 3 éves. Nincsenek nagyszülők, próbálok a feleségemnek is segíteni, amit tudok. (éjszakai felkelésben is pl.)

Szóval egyáltalán nem tartom elképzelhetetlennek, lehet más helyzet is, amiben valakinek

2017. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
annyira fárasztó a napirendje, hogy amikor van egy fél óra szabadideje, akkor is inkább alszik.
2017. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy punnyadtan olvasgatja a gyakorit.
2017. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás. Ha hónapokig nem ér rá, akkor az azt jelenti, hogy nem érdekled annyira. Reálisan nézve csak nagyon nagyon speciális helyzetekben hihető, hogy valakinek hónapokig tényleg nincs ideje.
2017. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!