Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Huszonéves korban normális...

Huszonéves korban normális hogy az ismerőseim alig érnek rám, találkozni velem?

Figyelt kérdés
Mondjuk nincs olyan nagyon sok és mindegyiktől 80-100 km választ el, de jó a közlekedés feléjük simán el tudok menni bármikor. Szóval a távolság nem annyira akadály nekem. Viszont mindig mondják mennyi dolguk van, nehéz összehozni egy találkozást. Vagy ez csak egy kifogás, és valójában nem is nagyon akarnak velem találkozni?
2017. júl. 28. 06:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Néha van azért hogy találkozunk, olyankor jól elvagyunk, de nehezen mennek bele
2017. júl. 28. 06:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgoznak, tanulnak, esetleg mindkettő, akkor simán lehetséges. Ezekbe ki lehet készülni annyira, hogy utána energiád se legyen másokkal találkozni. Aztán még folyamatosan a plusz elintéznivalók. Pár perce szokott lenni az embereknek néha, viszont ha utaznod kell, akkor minimum sokórás látogatás lesz. Ami sajnos nekem sem nagyon szokott beleférni. Ez nem ellened irányul.
2017. júl. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. júl. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,pláne ha párjuk is van....
2017. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

emberfüggő. én például egy jó ismerősömre akkor is szakítanék időt, ha hulla fáradt lennék. mindenkinek arra van ideje meg energiája, amire akarja.


én is ilyesmi beállítottságú vagyok, mint a kérdező. soha nem lenne gond beülni az autóba, és 100 km-re elmenni, ha valakinek lenne ideje, de a legjobb, hogy még városon belül sem megoldható, mert mindenki olyan rohadtul elfoglalt hétfőtől vasárnapig nonstop.


nyilván van egy határ, ami érthető, de olyan nem létezik, hogy soha egyetlen percük sincs, amikor azt mondják, hogy jó, most van időm rád is.

2017. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!