Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nyar miatt vannak olyan...

A nyar miatt vannak olyan kevesen neten?

Figyelt kérdés

csak en erzem ugy hogy mostanaban julius augusztusban kihalt a net es a varos is?

alig vannak a kavezokban, ettermekben (kulfoldieket leszamitva a belvarosban)

fent vagyok parkereso oldalako neten es ott is nagyon behalt az elet

mig telen es tavasszal leveleztem sokat, randiztam is mostanaban semmi

kavezokban is szoktam ismerkedni de most valahogy nincs kivel mivel alig vannak


vagy velem van a baj? aggodom..


2017. aug. 10. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sokan nyaralnak, a diákok (fiatalok) meg főként dolgoznak nyáron...így igen jól érzed. Legtöbben meg szimplán csak kihasználják a jó időt. Egyértelmű hogy a rossz idő sokakat a nethez vonz, és ott élik ki a társasági életüket.
2017. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán én is észrevettem ezt, neten nem annyira. De meg is értem. Ma voltam kint kicsit délben jöttem haza de estig majd széthasadt a fejem úgy megsütötte a nap és a 10 perc gyaloglásban a busztól majdnem meghaltam konkrétan. Nem lehet bírni.
2017. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, igen. Aki teheti nyaral, strandol, bulizik, netezés helyett.
2017. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatomról tudok csak beszámolni, ami alapján egyet értek a város kihaltságával - én is kétszer meggondolom, hogy szabadidőmben ilyen rohasztó ""jó időben"" kitegyem-e a lábamat a besötétített lakásból, szóval az az időm, amit általában ismerősökkel töltöm a városban most főleg netezéssel telik. De gondolom aki megteheti, az ilyenkor konkrétan a strandon/vízparton él, vagy ekkortájt iktat be egy vakációt, szóval ez lehet az oka az emberek megcsappanásának. Majd jön az ősz, és elmúlik, ne aggódj :D
2017. aug. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ertem

akkor csak en vagyok aki nem teheti meg

2017. aug. 11. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!