Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismertek olyanokat (rokonok,...

Ismertek olyanokat (rokonok, barátok, ismerősök közül), akik ukrajnai/oroszországi utazásaik során, vagy a neten ismerték meg szláv párjukat? Van esély tartós (abb) párkapcsolatra velük?

Figyelt kérdés

(Nyilván a diszkó-pláza cicákat kerülni kell. És lehetőleg a hozományvadászokat is - bár ezt kiszűrni...)


Mennyire jelentett gondot (már ha gondot jelentett) az, hogy eleinte nem "szépen" beszélték egymás nyelvét?


Például nem azt mondták a másiknak, hogy:


"Kérlek adj egy szelet kenyeret."


Hanem azt:


"Adj kenyér." ^_^


Vagy ehhez hasonlóakat mondogattak/írtak eleinte a másik nyelvén.


Ez mennyire jelenthet problémát egy szláv lánynál?


2017. jún. 28. 01:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Én magyar lány vagyok, a párom ukrán. Neten ismerkedtünk meg, mivel ő nem tud magyarul, így oroszul kezdtünk beszélgetni. Akkoriban az én tudásom még elég gyenge volt. Azóta eltelt két és fél év. Jelenleg Kijevben élünk, majd tervezünk hazamenni Magyarországra.

Válaszolva a kérdéseidre: a szláv lányokkal nincs tapasztalatom, a nyelvtudás viszont, ha kb egy erős B2es szinten beszéli valaki az adott nyelvet, nem hinném, hogy problémát jelentene.

2017. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!