Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi legyen a tétje a fogadásunk...

Mi legyen a tétje a fogadásunknak?

Figyelt kérdés
Fogadtam egy sráccal és nem tudom mi legyen a tétje valami vecces dologra gondoltam

2017. aug. 12. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mi a fogadás?
2017. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
A vesztes borotváltassa le a fejét.
2017. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

A vesztes állítson be egy kínos csengőhangot, a hangerőt maxra tegye. Szálljon fel egy zsúfolt tömegközlekedési eszközre és a győztes pedig őt fogja csörgetni. A vesztes nem veheti fel a telefont :D

Tudom, hogy bugyuta, de vicces és ártalmatlan :)

2017. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Segg nyalás, aki nyer az nyal.
2017. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképeen törekedni kellene arra, hogy a fogadás tétje arányban álljon a kockázattal!

Olyan dologra kifejezetten bunkóság fogadni, ami 100 %-ig biztos és még tudja is ezt a fogadó!

De az is enyhe túlzásnak tűnik, hogy mondjuk egy Lamborghini cserél gazdát annak okán, hogy elment-e kedden este 7-re az Olgi a Spar elé, vagy sem?

Szerintem egy kiadós ebéd, egy mozi, vagy hasonló dolog elfogadható léptékű fogadási tét lehet.

2017. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Szopás
2017. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
A vesztes egyen meg egy citromot, szerezzen telefonszámot (legalább 5.öt, idegen lányoktól)Táncoljon egyedül a Deák téren, zene nélkül, sétáljon át alsógatyában a Margit hídon.....
2017. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
A vesztesnek ki kell kiabálnia az ablakon torkaszakadtából, hogy "szeretlek, Józsi!".
2017. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!